Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek már tesztelhetek?...

Szerintetek már tesztelhetek? Terhesség lenne?

Figyelt kérdés

Október 27.-én volt az utolsó menstruációm. Általában 28-30 naposak a ciklusaim. Ez a 3. hónap, hogy próbálkozunk a férjemmel.Kb. egy hete volt meg fog jönni érzésem egy pár napig,gondoltam ez a hónap sem sikerült, de azóta ez az érzés elmúlt. A melleim minden menzesz előtt fájdogálnak, de most valahogy "élesebb a fájdalom".Még nem mertem tesztelni, félek a csalódástól.Már késett máskor is de ha más nem a hónap utolsó napján de akkor is megjött:-) Az pedig már holnap van és semmi jelét nem mutatja annak hogy meg akarna jönni a mellfájdalmon kívül.Nagyon szeretnénk már babát:-)

A válaszokat előre is köszönöm.


2011. nov. 29. 18:10
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Muszáj lesz tesztelned! Úgyhogy hajrá!
2011. nov. 29. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Reggelj tesztelj.Ha negatív lesz még akkor se keresedj el.Ha nem jön meg utána sem,ismét tesz.Ide meg kérem a fejleményeket :) Sok sikert!
2011. nov. 29. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ és a bátorítást!
2011. nov. 29. 18:18
 4/16 A kérdező kommentje:
Holnap veszek tesztet, a fejleményekről beszámolok :-)
2011. nov. 29. 18:19
 5/16 anonim ***** válasza:

Reggel tesztelj egyet!!

Én drukkolok! :)

2011. nov. 29. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nekem 29én volt meg és tegnap erös pozit teszteltem 10essel és nem reggeli elsöböl. Én is rengeteget csalódtam, azért nem csináltam reggel! 2,5 éve várjuk a csodát!

Holnap megyek orvoshoz!

Nekem is napok óta megjön érzésem volt/van, az más most, hogy reszketek, annyira fázom, pedig nem vagyok fázós. Hajnalban, kelés elött meg melegem van.

Reggel tesztelj! Szorítok!

2011. nov. 29. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Remélem most sikerülni fog a baba, múlt hónapban "produkáltam az összes létező terhességi tünetet" :-)A férjemet már tisztára kikészítettem:-)Aztán persze megjött:-( Most viszont semmi tünet a fent leírtakon kívül, bár most igyekeztem nem rágörcsölni a dologra, és nem figyelgettem minden rezdülését a testemnek.
2011. nov. 29. 18:23
 8/16 anonim ***** válasza:

Szia, nekem 31-e volt az utolsó mensi, tegnap délután már látszott, holnap reggel is csinálok:)

Hajrá!!

2011. nov. 29. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Drukkolok én is :)


Én már 12 hetes vagyok, ugyanígy kezdődött nekem is:

még meg sem kellett volna jönnie, de megcsináltam a tesztet, mert nagyon vacakul voltam és ahhoz képest, hogy délután csináltam, pozitív lett a teszt. :)))

Aztán csináltam még hármat. :D


Ja, és azóta is vannak menzesz tüneteim minden hónapban. A dokim azt mondta, hogy normális.

2011. nov. 29. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden válaszadónak a biztató és reménykeltő szavakat.Vettem gyorsan egy tesztet, reggel megcsinálom. Az eredményről beszámolok nektek:-)

A már pozitívat tesztelő kismamáknak pedig könnyű terhességet és tündéri babákat kívánok.

2011. nov. 29. 20:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!