Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Gondolkoztatok azon, hogy...

Gondolkoztatok azon, hogy mekkora tiszteletet érdemeltek? Szorítok Nektek! A születendő picik nevében köszönet és minden elismerésem a Tiétek!

Figyelt kérdés

Szerencsésnek mondható a helyzetem,mert nem volt szükségem ilyen komolyan foglalkozni azzal,hogy mikor van peteérésem stb....Bár voltak problémáim nekem is.Spontán vetélés,1 év várakozás a lányomra,most megint babát várok(fél évet próbálkoztunk) 23 hetes vagyok.Nagyon kevesen látnak ebbe bele,hogy mit küzdötök!Mindenkinek szorítok!!!

Lányok!Kitartás!


2009. máj. 13. 11:40
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Köszönjük a kedvességedet!Sok boldogságot nektek!

2009. máj. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Köszi az együttérzést, igazán jólesik, és szernintem beszélhetek más nevében is :) Gratulálok a babához és kívánom hogy legyen gyönyörű a terhességed és leld meg a csöppségben a boldogságod! :))
2009. máj. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon aranyos vagy. Azt hiszem tényleg igaz az a mondás, hogy egy nő két dologért képes mindenre hogy ne legyen és hogy legyen.

Nagyon jó egészséget mindannyiotoknak. És sok-sok örömet.


Egy 30 éves 1,5 évvel a háta mögött.

És én is szorítok mindenkinek.

2009. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon szépen köszönjük!:-)

Gratulálok a lányodhoz és az úton levő picúrhoz!Sok boldogságot kívánok nektek!!!!:-))))

2009. máj. 13. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Köszönjük szépen, igazán jólesett ez a gesztus!!! :)))) Kedves tőled! Gratulálok a lányodhoz és a pocaklakódhoz!! Remélem mindannyian hamarosan megtapasztaljuk azt, amit te! Mindenkinek drukkolok!!!!

2009. máj. 13. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nagyon szépen köszönjük!!! :) Jól esett ez a pár mondat. Egy pocaklakóra vágyó
2009. máj. 13. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Én is köszönöm a jó kívánságokat!Nagyon drukkolok Nektek!!

Mindig figyelemmel kísérem a teherbeesés rovatot és amiben tudok én is megpróbálok segíteni!Mélyen érintett amiket olvastam Tőletek és azért írtam,hogy lássátok nem vagytok egyedül és sokan izgulnak értetek!!

NINCS LEHETETLEN,CSAK TEHETETLEN!

Kitartás!

2009. máj. 13. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!