Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondolkoztatok már azon hogy...

Gondolkoztatok már azon hogy "jó" időben jött a babátok?

Figyelt kérdés
Ma lettem 30 éves!Mikor reggel odabújt hozzám a két csemetém,tudtam ennél többet nem kívánhatnék magamnak.(7 éves és 8 hónapos)
2010. ápr. 24. 11:33
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Boldog szülinapot, és üdv a klubban.:-) Egyébként én meg tegnap lettem 30.:-) Én úgy gondolom hozzánk is a legjobbkor jött a mi kis angyalkánk.
2010. ápr. 24. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
92%
Én úgy gondolom, hogy egy baba mindég jó időben jön, na jó néha várhatna még. Én 27 vagyok, apa is, kincsünk 14 hónapos. Imádjuk. Nagyon sokat gondolkodtunk, hogy mikor legyen. Albérletben lakunk,nehézkesen élünk, de nem bántuk meg, hogy bevállaltuk. Manónak mindene megvan, boldogok vagyunk.
2010. ápr. 24. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
2. bocsi, lemaradt boldog szülinapot.
2010. ápr. 24. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%
Örülök, hogy jött, 28.5 éves voltam. Én még akár éveket hezitáltam volna...
2010. ápr. 24. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Boldog Szülinapot Neked :))

Én 25 vagyok, de olyan érdekes ahogy jött a lányunk, ő 13 hónapos. Nem terveztük, de mivel jött és már házasok is voltunk így egyértelmű volt hogy megtartjuk. Októberig dolgoztam is, majd decemberben a volt munkahelyemről mindenkit elküldtek, tehát egyszerűen munkanélküli lettem volna, de már ott volt a pocimban az én kis tündérvirágom. A lehető legjobbkor jött minden szempontból, bár ha tudatosan terveztük volna a férjemmel akkor még szerintem éveket rágódok rajta hogy mikor szüljek.

2010. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

szia!

Boldog születésnapot!


29 éves voltam mikor bejelentkezett a kisfiam,nem várt baba volt,de a lehető legjobbkor jött,apum előtte halt meg pár hónappal,uj reményt adott az egész családnak.ha rajtam mult volna,még nem lett volna babám...megszületett és hamarost bejelentkezett a hugi is,már 10 hós...ő is a legjobbkor jött...31 éves vagyok,van két gyermekem,és minden este lefekvéskor mikor megpuszilom őket,mondom h köszönöm h vannak nekem:-))

2010. ápr. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Isten éltessen!:-))

Én nekem a lehető legjobbkor jött.Már 3 éve vártunk rá és már már azt hittem nem is lehet.Na meg persze a munkahelyemmel már a hócipőm televolt majdhogynem már ott hagytam mert annyira elegem volt az ottani bánásmódból,tűrtem kb. 2 évet.Mindig is mondtam legalább jönne már a manó és itt tudnám őket hagyni.Természet gyógyásznál is voltunk és azt mondta hogy arra ne várjak hogy ilyen munkahely mellett teherbe fogok esni.Majd ha nyugalom lesz és tanácsolja ha tudok menjek máshová melózni.És egyszercsak megáldott minket az Isten és nagyon hálásak is vagyunk érte,és most lehet hogy a tesó is úton van.:-)))

2010. ápr. 24. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon jó időben jött :)

Az első nászéjszakás baba, a második is tervezett :)

16 hós a lányom, 14 hetes a minibébim a pocakban :)

Most vagyok 30 éves.

2010. ápr. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Mindenkinek nagyon köszönöm,kedvesek vagytok.


Én az első babámnál még csak 22 éves voltam.Fogamzásgátlót szedtem mégis megfogant.Nagyon akart minket:)))

A második már tervezett baba volt,de rá vártunk elég sokáig.Mindkettő igazi szerelemgyerek:)


Szép napot mindenkinek és köszi még egyszer a köszöntéseket.Első válaszolónak is Happy Birthday!

2010. ápr. 25. 18:23
 10/20 anonim ***** válasza:
100%
25 éves vagyok, 39 hetes. A babám az utolsó uténi pillanatban fogant, amikor már úgy éreztem (több évig tartó események hatására), hogy semmi értelme az életemnek. Most új élet vár :)
2010. ápr. 26. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!