Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Gondolkoztatok már azon hogy...

Gondolkoztatok már azon hogy "jó" időben jött a babátok?

Figyelt kérdés
Ma lettem 30 éves!Mikor reggel odabújt hozzám a két csemetém,tudtam ennél többet nem kívánhatnék magamnak.(7 éves és 8 hónapos)
2010. ápr. 24. 11:33
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot! :D

Most kicikiztek, de majdnem bőgtem a válaszokon, nekünk is "nem várt" volt a fiunk, viszont igazi szerelemgyerek, ő most másfél éves, és hugi érkezik nemsokára(őt már terveztük), azért is vagyok érzékeny, viszont nagyon boldog! :D

A világ legjobb érzése ez!

2010. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 A kérdező kommentje:

Köszi.


Igen,igazad van.A világ legcsodálatosabb dolga babát várni,majd nézni,hogy "miből lesz a cserebogár..."

2010. ápr. 26. 19:11
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
én 23 voltam mikor fogant a Kiscsaj!nem volt tervezve,nincs semmink,de úgy voltam vele,h ha jönni akar akkor rajta!nem bántam meg,szerelmes vagyok a Kincsembe,nem szenved hiányt semmiben,szerencsére minden jól alakult
2010. ápr. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
A lehető legjobbkor jött. A 2. házassági évfordulónkon fogant 7 hónapos próbálkozás után. Akkor nyaralni mentünk, rengeteget vártam attól a nyaralástól, de mivel végig meg voltam fázva, meg nem tudtunk eléggé kikapcsolódni, gondoltam, semmi esély. És mégis. Mire jött, addigra a munkahelyemen már elegem volt mindenből. Jövő héten lesz 13 hónapos, imádom.
2010. ápr. 26. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
19:56 ja Boldog Születésnapot, nekem még van fél évem a 30-ig (okt.27.). :-)
2010. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Mi már lassan két éve próbálkoztunk, amikor összejött a baba. Beszélgettünk róla a párommal, hogy szerettük volna, ha előbb jön, de nem jött. Így viszont már megvolt a házikónk, igaz hitelre, be volt rendezve, már csak az ő szobája várta kis lakóját, hogy berendezhessük. Tervezzük a tesót is, reméljük hamarabb jön, mint a nővére :) Még két hónapot várunk, hgoy egy éves legyen, aztán belevágunk a "tesó projektbe".


Boldog születésnapot :)

2010. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm minden kedves Anyucinak:)))


Boldog babázást,sok egészséges picurkát kívánok nektek!!!

2010. ápr. 26. 21:10
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

Boldog szülinapot! Van egy 8 hónapos kisfiunk.27 voltam mikor született, férjem 35.Már nagyon vártuk, de több mint 1 évet váratott magára, mire megfogant.A lehető legjobb időben jött!A világ legjobb érzése anyának lenni.

Jó babázást mindenkinek!

2010. ápr. 26. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Isten éltessen:)

Nagyon jó kérdés, örülök hogy feltetted.

Én 26 éves voltam amikor megfogant a kisfiunk, több mint 1 év várakozás után. Mikor már akartak minket küldeni lombikra, akkor abban a hónapban fogant meg:)

És 3 nappal később érkezett a kicsi Apukája 30. születésnapja után:)Ennél szebb ajándékot nem is adhattam volna a férjemnek.

Minden este hálát adok értük:)

2010. ápr. 26. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Az első kisbabám 2 éve novemberben meggondolta magát és sajnos elvetéltem. Utána probólkoztunk egy pár hónapot, majd pont egy évre rá, novemberben megszületett a kisfiam. Minden este hálát adok az Istennek, hogy megajándékozott minket vele. 32 vagyok és eszméletlen boldog mami.

Sok boldogságot kívánok nektek is :)

2010. ápr. 27. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!