Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek lehetnek terhességi jelek?

Ezek lehetnek terhességi jelek?

Figyelt kérdés

Ciklus.hu-n vezetem a menstruációs ciklusomat.Eddig mindig inkább korábban jött meg, mint ahogy azt kiszámolta az oldal.

A mostani állás szerint ma kéne megjönnie.De nem érzek semmit.Még a mellem sem feszül.Tegnap éreztem kicsit a derekamat, és ennyi.Ja meg szorulásom van 2 napja..

Már van 10 hónapos bébim, és nála olyan érzésem volt, mint ha meg akarna jönni és kimaradt a mensim.De most nem érzek semmit.

Volt balesetünk a hónapban, ezért aggódok.De ha terhes lennék biztos nem vetetném el, meg akarunk is gyereket, de nem most..De ember tervez....

Szóval szerintetek?

Jaaa meg valamelyik nap csirke szárnyat akartam enni, és majdnem kidobtam a taccsot, pedig szeretem a csirke húst, mikor lányommal terhes volt, akkor a csirke hús gondolatától is hánytam, de komolyan!!


2011. nov. 13. 10:48
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem lehetnek terhesség tunetei,lehet hogy csak késobb fogod jobban érezni a tuneteket vagyegyáltalán nem is lesznek tuneteid mégis babás vagy
2011. nov. 13. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ExCaty ***** válasza:
ha ma kéne megjönnie akkor reggel csinálhatsz egy tesztet! csak hogy tisztán láss! :)
2011. nov. 13. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat!Még mindig nem jött meg, és egyre biztosabb vagyok abban hogy pici baba van a pocimban.Remélem meg tudok majd birkózni a feladattal, mert közben egy 10hónapos pici rohangál itthon..

Páromnak mondtam, hogy haza felé hozzon tesztet.

Még nem tudom, hogy örüljek e vagy sem.. :/

2011. nov. 14. 08:25
 4/7 ExCaty ***** válasza:
Rossz lehet eza bizonytalanság! Amúgy meg a kis korkülönbségnek is vannak előnyei, együtt felnőnek! :) Remélem reggel tesztelsz, majd írj! :)
2011. nov. 14. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Na helló!

Csináltam tesztet délután és halvány pozitív lett!

Beszéltem párommal, még eléggé le van fagyva, de egyetértünk abban, hogy megtartjuk.Átbeszéltünk mindent, de még egyikünk sem fogta fel.

El megyek nőgyógyászatra és lesz valami!

2011. nov. 14. 18:37
 6/7 ExCaty ***** válasza:
Huuuuu gartulaaaa! :) nagyon örülök! imádom ha valki pozit tesztel! még most sincs tünet? cicik?
2011. nov. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Köszi. :)

Hát annyi van, hogy besötétült a mellbimbóm, meg nem jön meg.Hát így egyenlőre ennyi!És remélem, hogy ez így is marad, mert az 1. terhességemet végig hánytam.. :/

2011. nov. 14. 20:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!