Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek ezek terhességi jelek?

Lehetnek ezek terhességi jelek?

Figyelt kérdés

A hasam alja feszűl, megjön érzésem van egy pár napja,a bimbóm eléggé érzékeny, hirtelen felkapom a vizet minden apróságon. Viszont tegnap volt egy kis véres folyásom,ez már menszi előjele, vagy sikerűlt végre.6-án kellett volna megjönnie, tesztelni csak hétfőn tudok.

Köszi a válaszokat!


2011. ápr. 9. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát ha mindig pontosan szokott megjönni a mensid akkor reménykedhetsz, mivel most már késik!

Drukkolok!

2011. ápr. 9. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tudod Te is hogy ezek lehetnek terhességi tünetek is, habár nekem nem volt egyáltalán.

Itt nem fogja senki megmondani hogy terhes vagy-e vagy sem. Szerintem ha késik akkor tesztelj és kiderül.

Megy a drukk!


17 hetes km

2011. ápr. 9. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sajnos már jó ideje próbálkozunk, és még nem voltam terhes ezért kérdeztem hogy lehet-e jel, mert nincs benne tapasztalatom! És nem is azt várom hogy mondják meg terhes vagyok, csak a kérdésemre válaszoljon aki hasonló tünetekkel találkozott!

De azért köszi

2011. ápr. 10. 14:24
 4/6 A kérdező kommentje:
Hétfőn teszteltem, negatív lett, de még mindig érzékeny a bimbóm, és olyan mintha lilulna/barnulna, nem tudom, és még mindig megjön érzésem van. Pár nap múlva megismételjem a tesztet?
2011. ápr. 13. 15:59
 5/6 anonim ***** válasza:
Hát, nem biztos, hogy ez a terhesség jele! Nem akarlak megbántani, de magamról tudom, hogy ha valaki nagyon akarja a bébit, sok mindent be is beszél magának! De én azért drukkolok, és ha egy hét múlva sem jön meg, azért csinálj még egy tesztet! Reméljük, pozitív lesz!!! Majd írd azért ki az eredményt! Ja, és egy jó tanács, ami nekem bevált, mert én is nagyon szerettem volna babát! Ne akard görcsösen a babát, és akkor sikerül! AMíg nagyon nagyon görcsösen akartam, nem jött össze, amint úgy voltam vele, hogy biztos oka van, miért nem jön, majd jön amikor ő úgy gondolja, na, köv.hónapban össze is jött, szinte fel sem bírtam fogni! Azóta már 5 hónapos a kis bébink! Sok sikert!
2011. ápr. 13. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ és gratulálok a babátokhoz. :)

Nem ragaszkodom görcsösen a gyerekhez, mert a munkám miatt nincs is rá időm hogy ezen agyaljak.Mi is úgy beszéltük meg ha jönni akar hát jöjjön. Csak mivel már 6án meg kellett volna jönnie, ezért kérdeztem és teszteltem. Nem is akarok minden kis jellel orvoshoz szaladgálni, ezért is kérdeztem inkább itt. Hétfő új teszt

2011. ápr. 13. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!