Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ezek a terhességi jelek közé...

Ezek a terhességi jelek közé sorolhatóak vagy csak a mensi közeledése miatt van?

Figyelt kérdés
augusztus 1-én volt mensin Most 9.-re (várom)ma reggel óta érzem,hogy nagyon fáj a mellem bevan keményedve de csak az egyik érzékeny a másikon nem érzem!37.2 volt egy hétig a hőm tegnap csak 36.3,derekam néha néha fáj!3napig folyamatosan szurt ott lent mintha megakarna jönni de mégsem olyan érzés!Mensi miatt lehet vagy babás lettem ?Tesztet holnap reggel veszek,azt nem kell irnotok köszönöm,csak tapasztalotak észre vételeket várok a kedves olvasóktól!köszönöm.
2009. szept. 8. 18:44
 1/8 anonim ***** válasza:

hát..nekem fogalmam sincs..pedig szívesen segítenék.

Majd a teszt megmondja:]

Várjuk az "eredményt":D

2009. szept. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem csodálom, hogy vacillálsz, valóban, ezek a tünetek mindkét dologra jellemzőek lehetnek. Saját tapasztalatom alapján nekem ilyenkor inkább megjött, mint nem. De ezt legfeljebb, mint statisztikai adatot hasznosíthatod. Remélem, azt fogja jelenteni, amit szeretnél! :)
2009. szept. 8. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a kedvességeteket!Majd kideriti a teszt ,hogy mi a helyzet ,csak gondoltam hátha valaki kicsikét okosabb mint én !:):):):)
2009. szept. 8. 18:55
 4/8 anonim ***** válasza:
Sajna nekem is így szokott megjönni, de mióta várjuk, hogy jöjjön a baba talán minden hónap más és más. Lehet neked is csak ez van. Bocsi!
2009. szept. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
az elején elirtam augusztus 12.-én volt mensim kezdete csak néha szorul a 2es gombom ezek szerint,bocsi :)
2009. szept. 8. 18:57
 6/8 A kérdező kommentje:
Semmi gond nem kell bocsánatot kérni,hosszú az élet lehet még esélyem babára ,egy már van ,kell neki egy kis tesó is ! :) De majd jön amikor ő is szeretné !:)
2009. szept. 8. 18:58
 7/8 anonim ***** válasza:
Úgy legyen azt kivánom neked is!!!
2009. szept. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen :)!!!!!!
2009. szept. 8. 19:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!