Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mik voltak a terhességi jelek...

Mik voltak a terhességi jelek és mikor jelentkeztek?

Figyelt kérdés
sziasztok.Mikor és mik voltak a terhességi jeleitek? És mikor jelentkeztek? Az aktuális mensi előtt alatt vagy után? És azt szeretném még tudni hogy a mensitek megjött rendesen? Ha nem jött meg rendesen akkor hogy jött meg? Válaszotokat köszönöm.
2009. máj. 18. 10:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A mensim nem jött meg egyik terhességemnél sem.Ez volt az egyik jel.A középsővel volt kisebb vérzésem 6 hetesen,de nem lett baj.

A fizikai tünetek jelek a beágyazódás után kezdődnek,ami a megtermékenyüléstől kb 3 hét,tehát olyan 5-6 hetesen.De aki görcsösen babát akar beképzeli máskor is.Bár nekem a lányaimmal erős hányingerem volt már akkor mikor késett a mensim.Tesztelni pedig az elmaradt mensi után pár nappal érdemes.Nekem egyik terhességemnél kimutatta már az elmaradt előtt 2 nappal is,egy másiknál meg 6 hetesen a nővédelmiben a menoteszt még mindig kétes volt.

Várd meg a teszttel a késést.


Sok sikert.

2009. máj. 18. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem az aktuális mensi előtt több, mint egy héttel nagyon fájtak a melleim, jobban, mint mikor meg kellett jönnie. Ez volt az első furcsa jel. Aztán késett 1 napot, kettőt, hármat és a negyedik napon pozitívat teszteltem.
2009. máj. 18. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!