Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikortól jelentkeztek terhessé...

Mikortól jelentkeztek terhességi tünetek? A kimaradt menzeszkor már kellene vmit érezni?

Figyelt kérdés
Két napja késik, de nem merek tesztelni, hátha vmi gond van (nem szedtem olyan intenzitással a bromocriptint az utóbbi hónapban). Menzeszre utaló szokásos jelek nincsenek. Félek, csak beképzelem. Szerintetek?
2010. jan. 31. 21:47
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem feltétlen fognak jelentkezni tünetek..nekem egyik terhességemkor se volt szinte semmi. Egyiknél csak aluszékonyabb voltam, a másiknál csak a mellem lett érzékenyebb, a 3.-nál herpeszem volt (előtte soha), a 4. babánál semmi és még a vérzésem is megjöt...
2010. jan. 31. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem a 6. hétig semmi tünetem nem volt. Viszont már a nemvárt napján pozitívat teszteltem. A helyedben nem stresszelnék a tüneteken, hanem tesztelnék.
2010. jan. 31. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

SZia!

Bocs az offért, de a bromo kitolhatja a ciklust? most kezdtem el szedni kb. 3 hete...és terhesen nem árt a babának?

köszi és még egyszer bocsi

2010. febr. 1. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én egy hét késés után teszteletem, addig nem mertem. Pozitív lett. :) orvosnál még nem voltam. Most vagyok 11 napos késésnél. A testemen-ben semmi változást nem érzékelek.


Várj egy pár napot és tuti jöhet a teszt. Addig is vigyázz magadra és gondolj valami másra.

2010. febr. 1. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én az 5. és 6. Héten fantasztikus jól éreztem magam, életemben olyan jól nem voltam. A nap, mikor a 7. Hetet kezdtem, na azota megy a hányás, egész napos émelygések, s bírnék aludni bármennyit. Most kezdtem a 8. Hetet , s csak tart ez az állapot.
2010. febr. 1. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!