Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki fiatalon szeretett volna...

Aki fiatalon szeretett volna gyereket, mikor jött össze?

Figyelt kérdés
Van olyan, aki 18-20 évesen szeretett volna szülni? Összejött, megvolt minden ami kellett, együtt maradtatok a párotokkal? :)
2011. nov. 11. 17:58
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én 25 évesen szültem, nem tudom ez mennyire számít fiatalnak! Én is úgy gondolkoztam mint Te! Fontosnak tartottam, a diplomát, a munkát, az élettapasztalatot! Csak hosszútávú kapcsolataim voltak, aztán 23 évesen ismerkedtem meg a férjemmel ( ő 10 évvel idősebb mint én), akkor összeházasodtunk, majd megszületett a gyerekünk! Szerintem nagyon jól látod a dolgokat, de élj még egy kicsit, szerezz élettapasztalatot, diplomázz le ( tudom, h gyerek mellett is lehet, de az nagyon húzós, ha meg nincs az embernek segítsége, akkor meg szinte lehetetlen)!

Sok sikert!

2011. nov. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
24éves voltam mikor az első gyerekem született.volt diploma,lakás és jó pörgős fiatal évek!Imádtam mindig a gyerekeket (és vigyáztam is gyerekekre) de nem akartam 22-23éves korom előtt saját babát.Nekem így volt jó!Most 29 vagyok tervben van a 3.baba és még mindig fiatalnak érzem magam!
2011. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
20 évesen szültem a kislányomat, együtt vagyunk apukával, imádjuk egymást, és a kislányt is :)
2011. dec. 4. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Szia!

En kb. 24-25 evesen szerettem volna szulni az elso babamat. Ehez kepest 17 evesen megismertem a nagy O-t, aki felesegul vett mikor 19 eves voltam. O 8 evvel idosebb nalam. Az eskuvonk utan 2 honappal pozitivat teszteltem. Nem tervezett baba,egyszer elfelejtettunk vedekezni.20 evesen szultem. Kisfiunk azota 2,5 eves mi mar 3,5 eves hazasok vagyunk es minden a legnagyobb rendben, nem bantam meg,hogy igy hozta az elet :)

Hamarosan elkezdunk dolgozni azon,hogy kistesoja legyen a fiunknak :)

2011. dec. 5. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

20 évesen kezdtünk neki, 25 évesen szültem, másodikat 34 évesen kezdtük gyártani:) de pont 37 leszek mire megszülöm, szóval nem mindenkinek jön egyből össze, főleg ha kiderül, hogy gondok vannak.

26 heteske.

2011. dec. 5. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
én már kb. 16 éves korom óta nagyon szeretnék babát,volt egy 4 éves kapcsolatom, aminek januárban lett vége, próbálkoztunk a babával, de semmi áron sem jött össze, most 10 hónapja vagyok együtt a jelenlegi párommal, és elterveztük szeptemberben, hogy legyen baba, októberben próbálkoztunk is, azonnal összejött :) 21 éves vagyok 9 hetes babás:)
2011. dec. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 17 éves,lassan 3 éve van párom(20).Jövőre összeköltözünk,én befejezem a sulit ő pedig dolgozik.19 éves koromban már a kezembe szeretném tartani a gyermekünket.Sajna nem ilyen könnyen megy ez,de remélem hamar beköszönt nálunk ez a boldogság:)
2011. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Februárban leszek 20 és ma teszteltem pozitívat 20 hónapja vagyunk együtt párommal
2011. dec. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!