Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak ha még mindig...

Mit csináljak ha még mindig nem jött meg?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Én kérdezetem az előző oldalon, h van-e esélyem babára. Nos még mindig csak pici barnázás van, fájdogál a hasam, mintha meg akarna jönni. Már reggel óta ez van, de semmi jele annak, hogy megjönne. Ez a harmadik nap, h késik (barnázás mellett). Mi a csodát csináljak? A tegnapi teszt negatív volt, de a hőm 36.9 maradt!
2008. márc. 16. 17:11
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
szerintem pár nap mulva tesztelj!És holnap menj el dokihoz a biztonság kedvéért,de sztem babás vagy!Én szoritok neked!:)
2008. márc. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszod! Én is nagyon remélem hogy az vagyok! Jó lenne. Annyira fura ez nekem, hogy hullámszerűen rám jön a hasfájás, és mindig arra gondolok, hogy na most jön meg, de semmi!
2008. márc. 16. 17:49
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
egyébként én is ezt éreztem!MIndig olyan érzésem volt hogy megjön!Nagyon nagyon szoritok neked!Első válaszoló vagyok!puszy 15 hetes kismami
2008. márc. 16. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, de nekem ebben a hónapban 6 napot késett. Már azt hittem, terhes vagyok, pedig végig hőemelkedésem volt. Szóval pont 7. nap akartam megcsinálni a 3. tesztet, de nem jött meg... Még várj, szerintem valószínűleg nem vagy terhes...:(
2008. márc. 16. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is olyan érzésem volt, hogy mindjárt megjön. És most egy 28 hetes Kislány van a pocakomban!!!:))

Szorítok Neked nagyon!

28 hetes kismama

2008. márc. 16. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Volt olyan hónap, amikor késett 6 napot nekem is, de akkor nem volt olyan érzésem, hogy mindjárt megjön. Talán holnapra kiderül mi lesz.... Nekem az a fura, hogy közben van némi barna folyásom. Egyébként Anyukámnál is ez volt amikor terhes lett velem. Persze ez nem jelenti azt, hogy nálam is így lesz. Igazából már pénteken kértem a dokitól a következő closti adagot, mert gondoltam, hogy tutira megjön. Na majd kiderül. Megírom majd mi lett.Puszi nektek és még 1x köszi a válaszokat!!!
2008. márc. 16. 20:44
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
kihez jársz dokihoz vagy nem isjársz? miota probálkoztok?
2008. márc. 16. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Van egy nagyon jó orvosom Pécsen. Mostanában elég sűrűn megfordultam nála. Már jó 1 éve próbálkozunk. Miért?
2008. márc. 16. 21:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!