Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit csináljak hogy ne mindig...

Mit csináljak hogy ne mindig arra gondoljak?

Figyelt kérdés
Állitolag ha sokat eszed magad azzal hogy mikor maradsz terhes, nehezebben jön össze. Én már lassan csak erre gondolok,hogy miért pont nekünk nem jön össze már lassan 1,5-2éve, más aki nem is akar egyből marad...és megy abortuszra.Igazságtalannak érzem, de lehet ennek igy kell lennie ez van nekem szánva?...Várom kétségbeesetten a tanácsaitokat.
2010. febr. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
Hát mia naptármódszerrel hoztuk össze. Sajna nekem hajtós, stresszes volt a munkám 2 hónapig, utána párom vizsgaidőszaka kezdődött. szerintem nekünk ezért sikerült csak 6 hónap után.
2010. febr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Még ez a "csak hat hónap után" is gyerekjáték egyes párok több éves próbálkozásához képest...
2010. febr. 8. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát igen nem mindenki ilyen szerencsés:(
2010. febr. 9. 22:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!