Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 5 napot késett a mensesem...

5 napot késett a mensesem most az utolsó napján vagyok már de hőm még mindíg 37 lehet hogy mégiscsak terhes vagyok? Megvárjam amíg elmúlik és csináljak egy tesztet vagy felesleges?

Figyelt kérdés
2010. máj. 27. 09:58
 1/5 anonim ***** válasza:
felesleges. ha mégis abba a kis százalékba tartozol, aki menstruál terhesen, akkor hamarosan megtudod, mert jönnek a tünetek. ha abba a még kisebb %-ba tartozol, akinek tünetei sincsenek és fönt marad a hőd a következő mensiig és az is kevés mennyiségű, akkor csinálj tesztet.
2010. máj. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ igazad van csak már annyira szeretnénk babát hogy már a saját testem be tud csapni.
2010. máj. 27. 12:05
 3/5 anonim ***** válasza:
szia! mintha én írtam volna:) én a 3.-napon vagyok ma és már csak barnázás van.előtte 2 hónapig nem menstruáltam.volt minden tünet ,pozitív teszt ami ilyenkor lehetséges és mégis véreztem.orvoshoz várni akartam az elmenetellel ,kedden akartam tesztelni megint ,de így már felesleges sztem:(
2010. máj. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát igen ilyen a mi formánk mondjuk én még nem teszteltem de szerintem nem is fogok:(
2010. máj. 27. 21:28
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok.miért nem tesztelsz? próbáld meg hátha:)egyébként én is megpróbálom holnap még utoljára aztán többet nem egyenlőre csak majd a következőnél:)én még egy hete biztos voltam benne hogy baba van a dologban mert lett pozitív tesztem és minden jel arra utalt aztán sajnos elkezdtem vérezni.de a tüneteim nagy része megmaradt.hátha:)
2010. máj. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!