Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kéne együtt lennünk?

Mikor kéne együtt lennünk?

Figyelt kérdés

7..én lesz ovum.

Azt ajánlotta a barinőm hogy előtte és utána kéne együttlennünk!

Ti mit gondoltok?

De a Ciklus.hu meg azt irja ha ma meg holnap együttvagyunk lány lenne a baby ha utána 3 napig akkor fiu!

Most akkor nem értem ,ha csak 1 nap a peteérés akkor hogy lehet az egészet nem értem!!!Kérlek titeket adjatok tanácsot!!

köszike


2011. okt. 3. 14:44
 1/3 A kérdező kommentje:
Ja és elfelejtettem irni ,hogy most is már van az a nyálkás váladék amit ugy tudok az ovu közeledtét jelzi!!
2011. okt. 3. 14:54
 2/3 anonim ***** válasza:

Nekem is 7.-én lesz ovum a ciklus.hu szerint, de én ovutesztet is használok, mert mindíh hamarabb van ovum mint ahogy a ciklus.hu jelzi.

Azért írja hogy pé-előtt nagyobb az esélye a lány babának, mert a lány ivarsejtek lassabbak, és mivel több napig él a sperma mire bekövetkezik az ovu a lány ivarsejtek még élnek és ott várakoznak.. :)

Szóval már mától érdemes próbálkozni.

A fiúk pedig gyorsabbak, és rövidebb ideig életképesek.

2011. okt. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem sem jó helyre húzta be az ovumat, nekem két nappal korábbra. Inkább figyeld magad, hő, nyák ilyesmi. És ovu előtt legyetek együtt ha kislányt szeretnétek és ovukor vagy másnap ha kisfiút :)
2011. okt. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!