Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor kell együtt lennünk a...

Mikor kell együtt lennünk a párommal?

Figyelt kérdés
Az ébredési hő leesése napján, vagy utána? Vagy akár egymás utáni napokon is lehet?
2011. ápr. 6. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
Igaz én nem mérek hőt, még csak elsőn hónapunk, de én a 2-3 taktikát alkalmazom! Kb. 10-12. naptól a 20.-ig együtt vagyunk 2-3 naponta! Abból baj nem lehet!
2011. ápr. 6. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Igen, így csináljuk mi is, ált. kétnaponta együtt vagyunk, csak nem tudtam, hogy a peteérés környékén mikor érdemes együtt lenni. Amikor leesik a hő, tehát aznap, vagy az azt követő napon, vagy esetleg mindennap.


Köszönöm szépen a válaszod!

2011. ápr. 6. 10:33
 3/6 A kérdező kommentje:
Tegnap együtt voltunk, és mára esett a hőm. Nem tudom, hogy ez így jó-e, mert a mai napot ki akartuk hagyni.
2011. ápr. 6. 10:38
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi esetre se mindannap. Legalábbis nálunk úgy nem vált be. Most kezdtük mi is azt, hogy 2 naponta voltunk együtt, remélem lesz eredménye...

De olyat is lehet, hogy ovuláció előtt vagy 4 nap szünet és akkor utána meg együtt lenni.

A baj az, hogy én se tudom azért annyira pontosan előre, hogy mikor lesz ovum, csak nagyjából, itt értem az alatt hogy nekem vagy 15. vagy 16. vagy pedig a 17. napon szokott leni ovum...így szerintem a legtöbb esély úgy van,h a 2 naponta vagyunk együtt és mindegy, hogy melyik nap van szünet és melyik nap van szex...

2011. ápr. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

10:38-as vagyok

Ha tegnap este voltatok együtt és ma van ovulációd, akkor a tegnap esti bőven jó lehet!

És én leghamarabb is holnap reggel lennék újra a párommal a helyedben...

2011. ápr. 6. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2011. ápr. 6. 10:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!