Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek még ma is "kell"...

Szerintetek még ma is "kell" együtt lennünk?

Figyelt kérdés

Hétfő-Kedd egyforma ovulációs tesztem volt,ma már halványabb volt mint eddig!

Együtt voltunk vasárnap,hétfőn,kedden.

Szerintetek még ma kell? Vagy már amit lehetett megtettünk a sikerért? :)

Holnap megyek rák szűrésre,gondolom nem lenne jó elötte szeretkezni,szerintem látná a doki is,kellemetlenül is érezném magam!

Köszi a válaszokat!


2011. szept. 7. 17:35
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen:)Drukk!
2011. szept. 7. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is jó lenne még ma együtt lenni! A doki miatt ne aggódj, látott ő már sok mindent, de egyébként nem gondolnám, hogy látná. Nekem volt már olyan, hogy reggel együtt voltunk, délután meg mentem dokihoz. Semmi gond nem volt:) Bár, ha nem kívánjátok egymást és csak muszájból menne a dolog, akkor inkább hagyjátok ki!
2011. szept. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Okés,köszönöm a választ!

Nem,semmi ilyenről nincs szó..csak hát hogy szépen fogalmazzak,apácska tegnap nagyon heves volt..amit még érzek mindig! :) Ami nem baj,ne értsétek félre! ;)

Megprobálom elkapni ma is őt..

De mit gondoltok,ha ma nem tudjuk megoldani az együtt létet,lehet sikere még az elmult három napnak?

Legjobban tegnap óta kezdtem el érezni az ovus fájdalmat..

Most jutott eszembe hogy nem tegnap este voltunk együtt,hanem hajnali 1felé..ami már mának számít! Igaz?

Ha ugy vesszük,meg volt a mai szex is..:)

Köszönöm a segítségeteket,kedvesek vagytok!

2011. szept. 7. 18:44
 4/8 anonim ***** válasza:
Szerintem ne aggódj ennyire, hagyd, hogy alakuljanak a dolgok, szerintem tettetek eleget az ügy érdekében:) Ne izgulj!
2011. szept. 7. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Rendben,igazad van!

Nem aggódom mostantól kezdve rajta!

Ha tudunk együtt leszünk,ha nem,nem!

Én is azt gondolom hogy tettünk eleget az ügy értekében!

És nem is akarok többet erre gondolni,sajnos úgy is akkor jön mikor ő akar,nem mikor mi úgy gondoljuk!

Ehez már hozzá szoktam az 1év alatt! :( És hát az az érzésem hogy ez is sikertelen hónap lesz! De ez van..majd egyszer!

Még egyszer köszi a választ!

2011. szept. 7. 19:28
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha már egy éve próbálkoztok, megértem az izgalmadat:) Nem voltál még dokinál, hogy mi a helyzet, miért nem jön a baba? Legalább néhány vizsgálatot érdemes lenne megcsinálni, pl. UH-val nézni peteérést, hormonok, férjednek spermavizsgálat. Ezek rutin vizsgálatok és mégcsak nem is kellemetlenek. Az LH teszt jó, az LH-csúcsot mutatja, ami után jön/jönne a tüszőrepedés, de sajnos azt már nem mutatja, hogy ez bekövetkezik-e. Esetleg a hőmérőzést lenne még érdemes kipróbálnod!
2011. szept. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát igen,nem kevés idő az 1év!

Holnap megyek dokihoz,majd kérek pár vizsgálatot ha már ott vagyok!

Esetleg megemlítem neki hogy most a napokban volt pém,hát ha ő is megtudja erősíteni!

A hőmérőzést csináltam 2hónapig,sajnos gyorsan rá untam,nem is tudtam mindig ugyan abban az időben mérni!

emélem minden okés lesz holnap,és hogy talán most hogy igazán bele adtunk "anyait-apait",talán sikerül a baba!

Eddig nem tudtunk mindig 3napon keresztül egyfolytában együtt lenni,de ez most jol jött ki!

2011. szept. 7. 20:00
 8/8 anonim ***** válasza:
Nem KELL. Csak ha jólesik.
2011. szept. 7. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!