Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyon elvagyok keseredve....

Nagyon elvagyok keseredve. mit tegyek?

Figyelt kérdés
minden honapban megjön a menzim csak az abaj,hogy 32, vagy 35, vagy40. napra jön meg. már 1 éve probálkozunk,és még semmi.Volt cisztám a multhonapban,és akkor kérdeztem az orvost hogy van-e peteérésem .Azt mondta van. Mit tegyek menjek vissza és irassak vele peteérés serkentőt?Már ngyon kivagyok.A multhonapban mikor cisztám volt 2 hetet késett,és már azt hittem baba. Még a hőm is felment. Most meg még nehezebb,mert itt a tavasz,és sok kismamát látni.
2008. márc. 12. 19:04
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem mindenképpen menj el dokihoz! Hőmérőzöl? Honnan tudod, hogy minden hónapban van pé-ed?

A ciszta miatt ne aggódj! Egy nagyon jó ismerősömnek is volt, ő kapott Clostyt és a második hónapot két csíkos teszttel zárta! Szóval ne add fel, kitartás!!! Én szorítok Nektek!

2008. márc. 12. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Megértem, hogy el vagy keseredve, én is keresztül mentem ezen. Csatlakozom az előttem szólóhoz, szerintem sem veszítesz, ha feliratod azt a szert. És ne hallgass arra, hogy "ne stresszelj annyira, mert akkor úgysem jön össze, ha annyira akarod", mert nekünk is akkor sikerült, amikor már totál kész voltunk, hogy miért nem sikerül. De egy alapos kivizsgálás azért nem árt, pláne, hogy nem is kiszámítható, hogy mikor jön meg. Így ugyanis nehéz a "legesélyesebb napokat" meghatározni. Biztos, hogy neked is sikerülni fog, ne keseredj el!
2008. márc. 12. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem kezdjél el szedni magzaterősitő vitamint úgy, hogy még nem vagy terhes. Materna nagyon megfelelő, felmérések kimutatták, hogy azok a nők akik gyereket akartak és maternát kezdtek szedni hamar teherbe estek.
2008. márc. 12. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszokat.
2008. márc. 12. 22:00
 5/6 anonim ***** válasza:

Egy év után, ha úgy érzed el lehet kezdeni a kivizsgálásokat. Egyszerűbbekre gondolok, pl. neked vérvételes hormonvizsgálat, hüvelyi UH, párodnak spermavizsgálat. Ezek fájdalommentesek, és okosabb is lehetsz tőle.

A cisztád gyógyszerrel kezelték, vagy műtöttek? Mert ha műtöttek, akkor már láthatták milyen a méhed belülről, stb.

Kitartás!

2008. márc. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
a cistamra adtak norcolutot.és magátool elmult. ultrahangal már megnéztek és aztmondták minden rendben. éshogy peteérésem is van
2008. márc. 13. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!