Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajna már megint megjött...

Sajna már megint megjött elvagyok keseredve de decemberben nem fogok ovuzni meg semmit se elegem van. Gondolom ti is voltatok padlon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 17:00
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
23%

Sajnálom. Ami nem megy ne erőltesd. Majd ha nem görcsölsz rá ennyire összejön.

Amúgy mi a kérdés? Miért ezen rágódsz itt? Menj csináld a dolgod. A baba majd kopogtat, ha akar.

2010. nov. 30. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Mióta próbálkoztok?
2010. nov. 30. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
másfél éve
2010. nov. 30. 17:13
 4/16 anonim ***** válasza:
Próbáld ki a "lesz@rom tablettát". Nekem nem vált be, de sokaknak segített már. Én szurkolok neked!
2010. nov. 30. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást azt fogom tenni
2010. nov. 30. 17:28
 6/16 anonim ***** válasza:
Szia! De még hányan vagyunk itt! 2,5 éve "erölködünk" mi is. Nekem is totál elegem van ebböl. Ráadásul csak lombikkal lehet.
2010. nov. 30. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A legkönnyebb egy kívülállónak azt mondani hogy ne foglalkozz vele és kattanj le a témáról. Ez nem ilyen egyszerű, tudom én, de HATÁSOS. Mi 4 évet vártunk a csodababánkra, vetéléssel, átjárhatósági vizsgálatokkal, apa-vizsgálatokkal, hormonkezelésekkel, mindhiába. Végső elkeseredésben elmentünk egy konzultációra a Kaáli intézetbe. Annyira megnyugtató volt a doki, hogy egyátalán nem látta hogy reménytelenek lennénk. Mondta hogy 2 hónap múlva megpróbálunk egy inszemet, aminek sikerülnie kell!!! Annyira megnyugodtunk, hogy (utólagos számítások szerint még aznap) megfogant a mi csodababánk. Ő pont ma 19 hónapos, okos nagyfiú.

Szóval tényleg próbáld elterelni a figyelmedet. Találj új barátokat, új hobbit, stb... És a legfontosabb, hogy bízz a csodákban! :-)

2010. nov. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az utolsó vagyok. Vizsgálatokon voltatok már? Megkérdezhetem hogy hány évesek vagytok?
2010. nov. 30. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
én már voltam. pcos vagyok kaptam clostilt van peteérésem is már. férjem is indul dokihoz bár már cinket szedetek vele. én 28 férjem 38 éves
2010. nov. 30. 18:34
 10/16 anonim ***** válasza:

Szia!

Tudom mit erzel, mi is voltunk igy tobbszor. Lassan 5 eve probalkozunk, de sikertelenul. 5 even keresztul az orvos(ok) szerint semmi bajunk nem volt. Vegul annyi ev probalkozas, kudarc utan vervetel alapjan kiderult, hogy magas a prolaktin szintem, mire gyogyszert kaptam. 1 honap utan helyreallt a prolaktin szintem. Most varom en is csodat. Orventem, hogy vegre talaltak valamit, mert nem tudtam ugy elni, hogy semmi sincs es megsem maradtam terhes. Mi mindent megteszunk, a tobbi nem tolunk fugg, ha a Jo Atya ugy akarja nekunk is babank lesz nemsokara. Ne add fel soha, mi sem adjuk fel :)

E.

2010. nov. 30. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!