Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sajna már megint megjött...

Sajna már megint megjött elvagyok keseredve de decemberben nem fogok ovuzni meg semmit se elegem van. Gondolom ti is voltatok padlon?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 17:00
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
persze,hoy nem adom fel csak probálok lekattani a témárol persze ha tudok
2010. nov. 30. 20:50
 12/16 anonim ***** válasza:

Tényleg próbálj meg ne ezzel foglalkozni állandóan! Nekünk fél év alatt jött össze az első gyermek, és a végén én is meguntam a teszteket, vitaminokat, jó tanácsokat, főleg az internetet. Mindent leraktam, elengedtem magamtól a dolgot, nem problémának fogtam fel, hogy nem sikerül,de fejben nagyon pozitív voltam. Sem arra nem gondoltam, hogy bajunk van, sem arra, hogy esetleg nem lehet gyerekem. Tudtam, hogy lesz!! A férjem meg mindig azt mondta, hogy nem kell aggódni, tudja azt az a gyermek, hogy mikor jöjjön, megvárja a legjobb kompozíciót!:-)

Szóval csatlakozom az előttem szólókhoz: Soha ne add fel! Soha!

2010. nov. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Szia! Hát megértelek mi is másfél évet vártunk mire sikerült. Nagyon nem szerettem ezt a ne görcsölj dolgot hallani, és nem voltam hajlandó nem görcsölni. Most kellett volna elkezdenem a Clostit, nekem is PCO-m van. Azt mondtam pihenek egy hónapot, nem leszünk együtt kétnaponta ha jó, ha nem. Hőmérőztem és csináltam ovu tesztet is, mert tiszta ideg voltam, hogy azt mondták nincs peteérésem. És eldöntöttem, hogy végre egy hónap, amikor nincs min izgulni, mert abból az egy együttlétből esély sincs, hogy sikerüljön.Mondtam is apának, hogy legalább ebben a hónapban nem lesz csalódás és nem fogok meglepődni ha megjön....aztán teszteltem egy pozitívat. Ezzel csak azt akartam mondani, hogy nem feladni kell, de egy pihenő hónapot ezek szerint érdemes beiktatni, akkor is fogsz rá gondolni, de egész máshogy. Tudom, hogy nehéz, hidd el átéltem én is.
2010. dec. 1. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

tegnapi 17:22-es vagyok. Mi két évig próbálkoztunk, azalatt volt többször is hogy hagytam a fenébe, belefáradtam, nem számoltam, nem mértem, nem időre szexeltünk, mégsem jött össze. Talán nem eléggé sz.tam bele.

Végül kiderült hogy a férjem eredménye annyira nem jó, hogy csak lombikkal lehet babánk. Két év után lombikra mentünk, és bár görcsöltem a témán rendesen a lombik alatt, mégis sikerült, és már 10 és fél hónapos a gyönyörű kislányom.

Lényeg hogy így vagy úgy, görcsösen vagy lazán, természetesen vagy nem természetesen de lesz babád neked is hidd el!

2010. dec. 1. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a bíztatásokat nagyon aranyosak vagytok februárba kell vissza mennem a dokihoz addig hanyagolom ezt a témát persze azért ide jövök olvasgatni és ennyi semmi ovuteszt semmi hömérözés semmi számolgatás pihi lesz
2010. dec. 1. 19:58
 16/16 anonim válasza:
Szia.Hát én nagyon át tudom érezni a helyzetedet.Mi 9 évet vártunk a babára.4 lombikon estünk át sikertelenül.Mindenki azt hajtogatta,hogy a baba majd akkor jön amikor nem várod.Na őket ekkor megtudtam volna fojtani.Mindent kipróbáltunk,legatyásodtunk.Sokba kerültek a próbálgatások.Majd egy nap.Isteni suggallatra csináltam egy tesztet és pozitív lett.Én se hittem a szemenek.Most meg van egy gyönyörű 2 éves kislányom.Most van folyamatba a 2.baba.De ismét félek,hogy sokat kell rá is várni.Drukkolok neked hogy össze jöjjön.
2010. dec. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!