Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A gyermek tényleg minden...

A gyermek tényleg minden szenvedést megér nektek? Annyira elvagyok keseredve!

Figyelt kérdés

Most végre kifogtam egy normálsi dokit!2.5évre....


Rendesen kivizsgált a férjemnek nincs baja, hála a jóistennek.


rákszürés eredményem is oké!,és nincs gyulladásom sem.


van peteérésem is,és cukorterhelésem és minden más hormonom oké,csak a prolektin szint nem!


Most ezt a gyógyszert addig kell szednem mig terhes nem leszek,ésha terhes lettem utánna is 3 hónapos korig mertha leteszem felmegy a szintem,és elis vetélhetek!Most mondta a dokim!Este 9 kor voltunk előjegyezve nála!


Tavaly szedtem ezt a bogyót 1 hónapig!olyan volt mint egy rossz álom!!!!!Nemtudtam aludni,mert teljesen eldugult mindkét orrjukam tőle!Egy csepp levegőt sem kaptam 1 hónapon keresztül!Nagyon rossz volt!Néha sem dugult ki!Mégha csak egyik dugulna el de mindkettő?


2 hónapmulva átjárahtósági műtétem lessz és lsg vagy mi!bedugnak egy csőbe megröntgenzik a fejem nem e daganat miatt magas a prolaktin szint!


hogy tudjam ezt úgy elviselni hogy ne keseredjek el?


2009. jún. 25. 00:14
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jaj...ennyire azért nem nagy a baj! Ne legyél ennyire elkeseredve! A prolaktin szint tényleg egy szemét dolog, de lehet kezelni. Nekem éveken kereszül magas volt és szedtem rá gyógyszert is. Bromciptin a legnépszerűbb gyógyszer rá, és igen, elég szar mellékhatásai vannak. De van, hogy elég kevés is elég, hogy levigye a szintet. Ezenkívül kipróbálhatsz mást is. Van pl mastodyn csepp, ami egy gyógynövény kivonat és leviszi a prolaktin szintet. Ez a hormon elég érzékeny a stresszre, nekem pl egy stresszes kapcsolat befejezése után hirtelen rendbe jött. Próbálj te is kicsit kevesebbet stresszelni..hátha segít (tudom, hogy az most nem egyszerű). Az MRI, amit csinálni fognak, ez az a cső ahova beraknak. Az azért kell, mert van, hogy magas prolaktin szint agyalapi mirigy daganat miatt van. Nekem is volt MRI-om emiatt és annyira nem szörnyű. És nagy valószínűséggel nincs olyan daganatod, mert az a mirigy pont a két szemed között van és olyan szintű fejfájást és látászavart okoz, hogy most az lenne a legfőbb tüneted. A másik pedig HSG, petevezeték átjárhatósági vizsgálat. Fájdalmas kicsit (2X volt nekem), de ki lehet bírni és az egész kb 3 perc. Egy katétert raknak a méhszájadba, azon keresztül feltöltik egy szinezék anyaggal, aztán azt nézik vagy ultrahanggal vagy röntgennel, hogy átfolyik e a petevezetékeiden a folyadék vagy sem. Szerintem ez annyira nem nagy gond és hidd el hihetetlen eredményekhez vezethet. Szóval ne legyél elkeseredve!! Tényleg, hamar túl leszel rajta. Fel a fejjel :)!
2009. jún. 25. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
80%
Természetesen ne keseredj el! Te is szeretnél kizárni minden tényezőt, nem? Ezeket a vizsgálatokat nem azért végzik el, mert az orvos kiváncsi, hanem, hogy téged, ill. a szervezetedet felkészitse, hogy fogamzóképes légy. Mihelyt gyógyszeres terápiáról beszélünk, beszélni kell a gyógyszerek mellékhatásairól is. Egyiké kicsit enyhébb, vagy kevésbé zavaró, másiké kellemetlenebb, de mindenre van megoldás. Az eldugult orrok esetében például orrspréy, lehetőleg olyan, ami nem okoz függőséget. Igen nagyon kellemetlen, amikor kezeltetni kell magunkat, azután a kezeléseket kezeltetjük, de hidd el, nem vagy egyedül, nagyon sokan vagyunk, a legideálisabb az lenne, ha teljesen rendben működnének a dolgok, de sajnos sokszor nem igy van. Majd ha rádnevet egy gyönyörű szempár, mindent elfelejtesz, addig meg tűrj, és reménykedj. Lehet gyerek nélkül is élni, de minek?
2009. jún. 25. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az első válaszoló vagyok!

A második válaszolónak nagy tapsot!!! Szebben nem is magyarázhatta volna el :)!!

2009. jún. 25. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat


Kedves első!Köszönöm szépen a választ .Sajnos nekem aztmondta a dokim hogy mást a bromocriptin helyett nemlehet szednem.kértem pedig hogy irjon mást ,de sajnos aztmondta a másik gyógyszert csak akkor irhatja fel,ha nagyobb dolog lenne a mellékhatása a bromocriptinnek.:(


Tudom nemkellene elkeserednem de nagyon rossz volt tavaly,és hogyha azt mondta volna a dokim hogy 2 hétig kell szednem akkor oké. na de igy hogy addig mig terhes nem leszek,és ez után még 3 hónapig ha terhes lesz..... hát kitudja mikor leszek terhes lehet még éveket kell várnom!Akkor addig érezni sem fogom az illatokat?

2009. jún. 25. 00:54
 5/6 anonim ***** válasza:
73%

Ha nekem csak annyit kellett volna tennem a gyerekeimért, mint neked!

Hidd el, nagyon sokan vagyunk, akik ennél jóval többet teszünk, tettünk értük. Ha szeretnéd és segít rajtad, írok részleteket... De szerintem te is tudod, hogy ez így van.

3 gyerekes, lombikos anyuka

Én azt mondom így utólag is (meg akkor is tudtam), BÁRMIT megér.

2009. jún. 25. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

nekem is magas volt a prolactin szintem, és bromocriptint szedtem rá. tényleg nagyon rossz volt, én hánytam, rosszul voltam, minden bajom volt. 3. havi vérvételen azt mondta a doki lehet próbálkozni. a következő mensi nem jött már meg, és van egy 3,5 éves gyönyörű kisfiam :)

szerinted mennyire zavar most így utólag, hogy rosszul voltam a bogyótól? Ja, és én szedtem mellé még egyet, ami fokozza a bromo hatását!


Egyébként most is babát várok,és most csak akkor nézettem meg, amikor már terhes voltam. persze magas volt, mert nem volt kezelve szülésem óta. rettegtem is, hogy elvetélek, mert ugye korai vetélést okoz. mire kész lett a leletem, 9 hetes terhes voltam, és azt mondta a dokim, hogy ha a természet úgy akarta, hogy terhes legyek magas prolactin szint mellett, akkor nem lesz semmi gond :) és már túl vagyok a 12. héten :)


Fel a fejjel,csináld végig a kúrát, és jöhet a várva várt csoda :)

2009. jún. 25. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!