Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe estem a tanáromtól,...

Teherbe estem a tanáromtól, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy egy tanárommal volt viszonyom több, mint egy évig... Azt mondta nincs családja, és én hittem is neki, mert egy külön házba mentünk mindig fel hozzá, ahol semmi nem utalt ilyesmire, sőt még az anyukájával is találkoztam...

Azt hittem minden rendben van köztünk, de a héten már 2× pozitívat teszteltem, és mikor elmondtam neki, előadta, hogy neki már van gyereke, s felesége is... Most azzal fenyeget, hogy engem jelent fel ZAKLATÁSÉRT, ha ezt többször megemlítem, vagy elmondom valakinek. Elhozta a ruháimat amik nála voltak, és bedobta a teraszomra egy táskában... Azt mondta nem akar többé látni és megfenyegetett, hogy fogjam be a számat... És azt is állította, hogy nem az övé a gyerek, és egy r0h4dt kurv4 vagyok, hogy " megcsaltam "... ( erről persze szó sincs )

De azt elfelejti, mikor erőszakosan hatolt belém... Mindig védekeztünk, én felelősségteljes voltam, aztán egyszer megelégelte, hogy sosem engedem, hogy betegye akár csak 10 másodpercre is óvszer nélkül... Kb 2 hónapja pedig erőszakkal hatolt belém, lehetséges hogy ettől lettem terhes ? ...

De a fő kérdésem, hogy kihez forduljak? Mit tegyek???...


2011. szept. 15. 21:11
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem kitaláció, nehogymár ne történjenek ilyenek a világban?! vagy te talán a föld alatt élsz kedves vakond?
2011. szept. 16. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Aki a tanárával folytat viszonyt az nem hinném hogy elég érett egy babához és aki elvállalja egy erőszakból megfogant baba felnevelését.Szerintem fel se fogtad mi van veled és mi vár rád.Ha felnő a gyerek mit fogsz neki mondani????Apa megerőszakolt és így lettél te de azért szeretlek....

Mindenképpen elmennék nőgyógyászhoz,aztán a rendőrségre majd a feleségéhez,bejelenteném az iskola igazgatónak is.Ez egy kemény menet lesz ha vállalod.

2011. szept. 16. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:

Nem, nem kitaláció sajnos. Bárcsak az lenne és egy jót röhöghetnék rajta...

És képzeld, elég érett vagyok, attól mert a tanárommal volt viszonyom. Bele szerettem, lehet hogy nem Ő volt az igazi, sőt biztos, de beleszerettem. Ez akárkivel megesik, független attól, mi a szakmája...

Egyébként az "együttlétünk" előtt menstruáltam utoljára, és azóta nem. Tehát körülbelül 2 hónapja...

Ma teszteltem még egyet, az is pozi, hétfőn irány a doki.

2011. szept. 16. 09:53
 24/35 A kérdező kommentje:
Köszönöm azoknak, akik segíteni akarnak! :) :(
2011. szept. 16. 09:53
 25/35 anonim ***** válasza:
100%
Ha viszonyod volt vele akkor talán nem erőszak volt ! Nem ?
2011. szept. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
megtartod?
2011. szept. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 A kérdező kommentje:

Én egy szóval sem említettem, hogy megerőszakolt, azt mondtam erőszakkal hatolt belém.

Én mondtam neki, hogy ne, mert rettegek tőle, hogy terhes leszek... Ő erősködött, hogy csak egy kicsit... 5 mp, 10 mp, 20 mp.... És mondtam, hogy NEM, amikor a kezemet felszorította, és mivel misszionárius pózban voltunk, könnyedén be is hatolt anélkül, hogy ellenkezhettem volna....


Arról, hogy megtartom-e, nem tudok mit mondani.... Egyszerűen nem megy a döntés, iszonyatosan nehéz.

2011. szept. 16. 14:21
 28/35 anonim ***** válasza:
83%
Nem tudom miért nyűglődsz ! Egyáltalán miért kell egy tanárral lefeküdni ???
2011. szept. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
100%

Na jó!A sértéseket meg se halljad!!!Miért miért basszus!!!!Mert szerelmes volt és kész!

Remélem jó döntést tudsz majd hozni,ezt sajnos tényleg csak magadban kell átrágni,hogy mi legyen.Azért majd írd ám meg mi lesz,hogy döntöttél!

2011. szept. 16. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
66%

ne tartsd meg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mégis mi a jó fenéből veszel és adsz meg neki mindent? ugy h semmi segitséged nincsen...se szülő(mint irtad) se az apa senki...gondolom ha tanulsz még kereseted sincs...támogatást sem fogsz kapni...persze szép és jó egy gyerek meg nagyon lehet szeretni, de felelőtenség lenne megszülnöd a nagy büdös semmibe.most gondolkozz kicsit felnőtt ésszel, reálisan...ennyi a véleményem s lehet lehurrogni mert szókimondó vagyok. egy 2gyermekes édesanya

2011. szept. 16. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!