Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Aki mára nem várja, várta,...

Aki mára nem várja, várta, hogy áll a "dolog"?

Figyelt kérdés
Hogy vagytok? Tesztelt már valaki? Ha igen, milyen eredménnyel?
2011. szept. 13. 14:04
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Hát én mára nem (nem)vártam, de tegnapelőttről tegnapra már gyanús volt, hogy 5x kellett kimennem pisilni, így tegnap ebéd előtt teszteltem egy erős pozitívat. (3. baba)
2011. szept. 13. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Pedig a peteérésem is kitolódott, 4-én voltunk együtt, előtte nem, szóval én marha hamar megérzem. Harmadik gyerekkel a leghamarabb...

első

2011. szept. 13. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Szívből gratulálok! :)
2011. szept. 13. 14:26
 4/13 anonim ***** válasza:
Köszi, Neked is nagyon szurkolok egy májusi babáért! :o)
2011. szept. 13. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Én tegnap- mára nem várom, még nem is jött meg, holnap reggel tesztelek is egyet, nagyon kíváncsi vagyok.

Semmit, de tényleg semmit nem érzek. Fáradt vagyok, de az lehet a h.lye időjárás miatt is.

Neked van valami tüneted? Érzel már valamit?

2011. szept. 13. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves Utolsó! Nem érzek semmi különöset - néha nagyon gyenge mensis görcshöz hasonlót. Pár nappal ezelőttig sokkal erősebb volt. Fura, mert az első terhességem alkalmával a melleim annyira érzékenyek voltak, hogy ilyenkor már nem tudtam hasra feküdni. Egyébként én is holnap reggelre tervezek egy tesztet. Majd írd meg, mi lett az eredmény. :) Szorítok.
2011. szept. 13. 17:56
 7/13 anonim ***** válasza:

Szia!


Teszteltem, sajnos negatív, de még mindig nem jött meg.

Nálad mi az eredmény?

2011. szept. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó! Sajnálom, de amíg miki nem jelentkezik, nincs veszve semmi.

Reggel teszteltem és van egy nagyon halovány második csíkom...

2011. szept. 14. 08:14
 9/13 anonim ***** válasza:
Jaj dejóóó! Gratulálok! Remélem, hogy egy-két nap múlva nekem is mutat majd pozitívat.
2011. szept. 14. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szorítok Neked! :) Remélem, hamarosan jó hírrel jössz!
2011. szept. 14. 12:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!