Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja/várta mára,...

Ki nem várja/várta mára, hétvégére?

Figyelt kérdés
Mik a tüneteitek, mikor teszteltek? Nekem ma vagy holnap nem kéne megjönni, mindjárt megjön érzés két napja, bár ez halványul. A melleim megnőttek, és fájnak.A hasam alja szúrkált, feszítgetett, de az is enyhül. A derekamat hátul a gerincemnél érzem, szóval ilyen mensis érzések, de nem jött meg. A hőm is magas.
2011. máj. 13. 08:22
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Én egy hét múlva nem várom, de neked nagyon bíztatóak a tüneteid. Biztosan nem bírnám megállni, hogy nem várt napján ne teszteljek! Szeretném, ha megosztanád velünk az eredményt. Drukkolok!
2011. máj. 13. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Én ma estére nem várom.Eddig a középidötöl már szokott fájni a mellem de, most csak ma reggel kezdödött.Megy a drukk mindenkinek !
2011. máj. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Én keddre nem várom :)
2011. máj. 13. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Hú lányok nagyon drukkolok nektek. Tünetek?
2011. máj. 13. 08:32
 5/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok: nekem semmi...de olyan szinten semmi h még az ilyenkor szokásos görcsölést, derékfájást sem érzem (a mensi előtti 1 hét nálam mindig derékfájós-görcsölős). A hőm fenn az egekben (37-37,1)...majd meglátjuk :)
2011. máj. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok ebben a cipőben de nagyon szorítok nektek! Én 19+9 hónappal ezelőtt aznap este csinálta mikor meg kellet jönnie. Sírva nevettünk szóval hajrá, majd írj nagyon izgulok.
2011. máj. 13. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

^^eperkeˇˇ


szia, én tegnapra vagy mára nem vártam, nem is jött...hol érzek valami görcsöt, hol nem. ma fogok tesztelni...

2011. máj. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Én is mostanában nem várom, de nem tudom pontosan mikor kéne megjönnie.

Van már egy gyönyörű 15 hónapos kislányom.

Januárban 8 hetesen elvesztettem egy babát, utána 3 hónapig nem jött meg, most egy normál mensin vagyok túl.

Mérem a hőmet, de nagyon ramatyul alakul a görbém, így nem hiszem hogy most sikerült volna.Tüneteim sem nagyon vannak. Annyi bíztató jel van, hogy nagyon fent van a méhszájam, meg érzékeny a mellem, ami nem szokott...

Én hétfőre tervezem a tesztelést, persze ha addig nem jön meg.

Drukk mindenkinek!

2011. máj. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:

^^eperke^^


sziasztok, egyértelmű pozit teszteltem!!! én is túl vagyok már vetélésen, nekem progi elégtelenségem volt kaptam rá mastodynon cseppeket, másfél hónap telt el! mindenkinek ajánlom! első baba lesz és nagyon örülünk neki!


drukk nektek is!

2011. máj. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
nagy gratula, délutániból csináltad? milyen teszttel?
2011. máj. 13. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!