Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki nem várja/várta mára,...

Ki nem várja/várta mára, hétvégére?

Figyelt kérdés
Mik a tüneteitek, mikor teszteltek? Nekem ma vagy holnap nem kéne megjönni, mindjárt megjön érzés két napja, bár ez halványul. A melleim megnőttek, és fájnak.A hasam alja szúrkált, feszítgetett, de az is enyhül. A derekamat hátul a gerincemnél érzem, szóval ilyen mensis érzések, de nem jött meg. A hőm is magas.
2011. máj. 13. 08:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
En holnapra nem varom. Semmi tunet!
2011. máj. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Szia reggelibol csinaltam delutan :) egy rossmanos facelle tesztel ami 300 volt. Eperke
2011. máj. 13. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Gratulálok!!! A többieknek szorítok! Én anno este csináltam estiből.
2011. máj. 14. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

Tegnapi 11:58-as vagyok!

Először is gratulálok Eperke! :)

Nekem ma reggelre feljebb ment a hőm, de sokra nem megyek vele, mert reggelre megjött. Sajnos megint nem lett jó a ciklusom, így egy kicsit még örülök is, hogy nem sikerült. Tovább próbálkozom rendbe tenni magam.

Mindenkinek szorítok a pozi tesztekehez!

2011. máj. 14. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Én tegnap estére nem vártam,nem is jött(eddg).Szerintetek napközbeni vizeletböl már kimutatná?Reggel nem tudok tesztelni mert olyankor még teljes kómában vagyok.
2011. máj. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
szerintem, ha nem iszol sokat akkor kimutatja. eperke
2011. máj. 14. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Szerintem még korai lenne, ha egy hetet késik akkor már kimutatja du-iból is.
2011. máj. 14. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:
lányok teszteltem, de negatív lett, még mindig nem jött meg. lehet korai volt? még mindig nagyon fájnak a melleim, a hőm még mindig magas, és görcsölget a hasam...
2011. máj. 14. 11:13
 19/23 anonim ***** válasza:

Én hétfőre nem varom. Tegnap délutani vizeletből teszteltem egy nagyon halvany pozit, és ma reggel egy erősebb pozit :)!!!!


Akinek pozit lett a tesztje, annak gratula, aki előtte all még, vagy negatívat tesztelt, annak megy a drukk!!!

2011. máj. 14. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
Előző: mivel teszteltél? :) Én keddre nem várom, de nekem csak 25-ös erősségű x-epilem van itthon. Holnap reggel mutathat valamit? :)
2011. máj. 14. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!