Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki várja/várta mára, illetve...

Ki várja/várta mára, illetve mostanában? Fejlemények? M.

Figyelt kérdés
2010. júl. 19. 19:25
 1/6 anonim válasza:
Szia!Én csütörtökre nem várom,és remélem nem is jön...paraméterek:duzzadt érzékeny cici,sokat kell pisilnem,reggel magas volt a hőm...zabálok nem tudom abbahagyni!:-)neked?
2010. júl. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok,én holnapra nem várom,remélem nem is jön.Nincs semmi tünetem ami arra utalna,hogy megjönne,viszont van néha hányinger,sok délutáni alvás,de a tegnap délutáni teszt negatív,de reménykedem.É
2010. júl. 20. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Sok sikert mindannyiotoknak ! Nagyon drukkolok hogy ne kelljen átéletek azt az érzést amit ma nekem. Holnapra nem vártam ma megjott. Hát ez van. Minden jót lányok ! Megy a drukk !!! Kitartás !
2010. júl. 20. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok,akkor egyformán jártunk sajnos,holnapra nem vártam,de ma megjött.Szomorú vagyok,mert nagyon bíztam a jelekben,remélem a következő holnap sikeres lesz.Kitartás mindenkinek.
2010. júl. 20. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Én szerda-csütörtökre nem várom, most csak a reménykedés marad. Tünetem nincs.
2010. júl. 20. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Sajnos megjött reggel :(((, pedig úgy reménykedtem, bár tünetem nem volt. Nem baj, jön a következő hónao, ez még csak a 2. volt. Úgy döntöttem, befejezem a görbézést. Mindent figyeltem (nyák, hő, méhnyak), jó időben voltunk együtt, stb. Hülyeség :) Párom azt javasolta, ne görcsöljek, egyszer majd nem jön meg, és ennyi... Az a baj, hogy a lelki szemeim előtt látom a köv. ovu napját :))) Nem tok másra sem gondolni...

2010. júl. 20. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!