Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-8 hetesen vetélés lehet?

6-8 hetesen vetélés lehet?

Figyelt kérdés

Június 14-én,július 24-én a megszokott mennyiséggel és állaggal volt menstruációm,augusztusban 20-tól barnáztam komolyabban 25-étől keztem vérezni,ezután normális lefolyása volt a menszeszemnek.Szeptember 10-én este óta élénkpiros nagyon erős vérzésem van alvadt vérdarabok is vannak néha,napközben sokat szédülök és rossz a közérzetem is!

Lehetséges hogy vetélés???


2011. szept. 13. 01:06
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet.


Nőgyógyász lásson!!!

2011. szept. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Manka68 ***** válasza:
100%
Nem volt vérzéskimaradásod, normális mennyiségű menseseid voltak, nem tudom, miből gondolod, hogy babás voltál? Teszteltél esetleg? 6-8nhetesen már a második mensinek kellett volna kimaradnia. Inkább hormonproblémára, vagy más nőgyógyászati betegségre tudok gondolni. Lehet mióma, ciszta, akármi. Ha nem volt pozi teszted, ezek valószínűbbek. Persze, ha volt, akkor valóban lehet vetélés is. Az is lehet ilyen. Mindenképpen menj dokihoz, ahogy elnézem a dátumokat, a vérzéseid eléggé összevissza vannak, ez semmiképpen sem jelent jót.
2011. szept. 13. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van hogy változó a mennyisége és az állaga is,és van hogy roszabbul vagyok.tesztelj,ha pozi akkor vetélés.
2011. szept. 13. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!

Ma délelőttre olyan hirtelen ahogy jött abba is maradt,közérzetem jó!

Teszthez nem jutottam,fogalmam sincs hogy miért lehetett ez!

2011. szept. 13. 11:13
 5/6 A kérdező kommentje:

Nah utánaszámoltam maximum 6 hetes lehetek,tudom hogy terhesség alatt is szoktak menstruálni sokan,ezért gondoltam hogy az utolsó összevisszasága ennek az oka,amúgy kisebb fizikai megerőltetés hatására megint ömlik és megint émelygeg :S

Leghamarabb teszthez csak a jövő héten tudok jutni,akkor még jelezheti a terhességet???

2011. szept. 13. 13:44
 6/6 anonim ***** válasza:
6 hetesen igen,kimutatja.de miért nem jutsz hamarabb teszthet?minden gyogyszertárban van...
2011. szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!