Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen vérzek! Ez lehet...

8 hetesen vérzek! Ez lehet vetélés?

Figyelt kérdés

Ma a férjemmel délelőtt együtt voltunk és közben elkezdtem vérezni!Rögtön mentem zuhanyozni és láttam,hogy élénk színű vér távozik ,apró haszálszerű alvadtvérrel!Azóta már csak halvány ,nyálkás vérzésem van!Múlt éjszaka egyébként igen erősen görcsöltem,mintha nagywécéznem kellene,de nem sikerült!

Szerintetek baj lehet?Amúgy kedden voltam dokinál,kicsit kisebb a számított kornál,de volt szívhangja!

Köszi a válszokat előre is!


2011. szept. 23. 18:28
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal menj orvoshoz vagy az ügyeletre!!!! Majd írd meg mi volt, de ez lehet vetélés!
2011. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%

Ha tudsz, most rögtön menj be ügyeletre vagy dokidhoz, vagy kórházba. Nagyon rossz ezt leírni, de igen, annak tűnik. :((


Adja az Ég, hogy ne az legyen...

2011. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
szia en ugyanigy jartam, menj orvoshoz, az a biztos, de ne gondolj a legrosszabbra, nem biztos, hogy baj van. Nekem minden ok volt, azt mondta az orvos, hogy a jobb oldali petefeszek serulhetett, nyomodhatott es ennek kovetkezteben lehetett a verzes...(???) nem ertettem en sem, hogyan, de ez tortent velunk. Ne idegeskedj az ilyenkor rosszabb. 37 hkm
2011. szept. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Próbálj meg orvoshoz menni, ügyelet mindenhol van. Csinálnak egy UH-t és megnyugszol. Bízzunk benne hogy minden rendben legyen.
2011. szept. 23. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigi válaszokat!Beszéltem a dokimmal ,aki azt mondta,ha nem vált ismét élénk vérzésre illetve nem kezdek újra görcsölni,akkor hétfőn keressem meg,viszont ha változik,akkor menjek az ügyeletre!Sajna falun lakunk ,a férjem 11-kor ér haza a munkából és elvitte a kocsit is,ráadásul 2 gyerkőccel vagyok itthon!Aggódom mi lehet,igaz nem görcsölök most ,nem is vérzek erősen viszont tompán fáj a derekam!
2011. szept. 23. 19:09
 6/19 anonim ***** válasza:
100%
addig is pihenj, ha van otthon kamillatead, vagy citromfu akkor igyal es vegyel be magneziumot! Nekem segitett! Sok sikert, majd irj mi volt! szoritok! 37 hkm
2011. szept. 23. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én a helyedben bemennék,amikor hazaér a férjed.Nem hangzik túl jól,amit leírtál!Drukkolok,hogy minden rendben legyen.
2011. szept. 23. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
igazuk van az előttem szólóknak?menj orvoshoz!
2011. szept. 23. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
88%
ne haragudj nekem egy részből negatív lesz a hozzászólásom.ha tegnap éjjel erősen görcsöltél akkor hogy jutott eszedbe ma szexelni?ha nekem erős görcsöm lenne biztos nem bújnék ágyba a párommal,amég az orvos azt nem mondja h nincs baj és lehet szexelni.egyébként minden jót kívánok,és remélem nincsen bajj.
2011. szept. 23. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 A kérdező kommentje:
Utolsó hozzászólónak!Igazat adok egyrészt,így utána gondolva!Viszont mivel 2 napja nem tudtam székelni,így betudtam annak,hogy azért,ugyanis addig minden reggelt úgy indítottam,illetve reggelre elmúlt a görcsölés!
2011. szept. 23. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!