Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 8 hetesen vérzek! Ez lehet...

8 hetesen vérzek! Ez lehet vetélés?

Figyelt kérdés

Ma a férjemmel délelőtt együtt voltunk és közben elkezdtem vérezni!Rögtön mentem zuhanyozni és láttam,hogy élénk színű vér távozik ,apró haszálszerű alvadtvérrel!Azóta már csak halvány ,nyálkás vérzésem van!Múlt éjszaka egyébként igen erősen görcsöltem,mintha nagywécéznem kellene,de nem sikerült!

Szerintetek baj lehet?Amúgy kedden voltam dokinál,kicsit kisebb a számított kornál,de volt szívhangja!

Köszi a válszokat előre is!


2011. szept. 23. 18:28
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet Veletek?El tudtál menni dokihoz?Nem vérzel?
2011. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Jobban vagy?
2011. szept. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál!Kiderült kinyílt a méhszájam ,ezért véreztem,ami nem meglepő ugyanis a baba nem terv szerint jött,mivel vanegy nagy méhszájsebem amit csak már koanizációs műtéttel lehet eltávolítani,épp arra vártunk,hogy megjöjjön,de nem jött,így derült ki hogy terhes vagyok,pedig megszakítással voltunk mindig együtt,de mivel 2 hetente megjött előtte így sikerült még az előváladéktól is teherbe esnem.De gondoltuk,ha jönni akart hát akkor ám legyen,örültünk neki!Most nincs mit tenni várni kell.vagy megmarad vagy sem!De egyébként hál' istennek a vérzés megszünt,már csak
2011. szept. 24. 13:02
 14/19 A kérdező kommentje:
a derekam fáj egy kicsit és szúrkál ahasam alja!Reménykedem azért,mert még él,van szívhang és szép fejlett!
2011. szept. 24. 13:03
 15/19 anonim ***** válasza:
09.27-es vagyok. Örülök hogy voltál orvosnál, de a méhszáj kinyílása nem túl jó hír :( Drukkolok nagyon Nektek!!!
2011. szept. 24. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%
"mert még él" ne igy állj hozzá, hanem úgy, hogy él és élni is fog!!!!! Szorítok!
2011. szept. 24. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó,hogy elmentél a dokihoz!Az meg még jobb,hogy minden oké!Vigyázz Magatokra,a legjobbakat kívánom!
2011. szept. 24. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
A 11. és 17. válaszoló vagyok.Minden rendben Veletek?Mi is szeretnénk 3. babát,csak még nem jött össze(igaz,csak 1 hónapja próbálkozunk,ráadásul a páromat előtte műtötték is).
2011. dec. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Kerdezo,hatha latod, megirnad hogy vagy? Megmaradt a baba? Mar meg is született, remelem!
2012. ápr. 2. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!