Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvesztettem a kisbabám 11...

Elvesztettem a kisbabám 11 hetesen. Voltam méhszáj vizsgálaton, és másnap történt a vetélés. Lehet, hogy a vizsgálattól?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 16:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nem tartom valószínűnek. Természetesen elképzelhető, hogy emiatt történt. Ha nagyon kibuktál (ami teljesen érthető lenne), akkor kérd ki egy másik szülész nőgyógyász szakvéleményét. Egy egészséges terhességet semmi nem szakíthat meg az abortuszon kívül, így valószínű nem az orvosod hibája, de szerintem megéri utánanézni a dolognak. Szerintem, ha orvosi műhiba okozta volna, akkor még aznap elvetéltél volna, persze függően attól, hogy melyik napszakban történt a vizsgálat, járt-e neked fájdalommal, kísérte-e kisebb vérzés, és milyen napszakban történt a vetélés. Nagyon sajnálom, hogy ez történt veled, remélem minél előbb kisbabád lesz :)
2009. júl. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Hát elképzelhető!Én 2x voltam 8.héten,mindjárt tesztelés után dokinál,el is vesztettem a babákat!Utána a többivel csak a 12.betöltött hét után mentem,igy is véreztem meg barnáztam,pedig a doki kiméletesen vizsgált,de szerencsére megmaradtak!Lehet ez csak az én pechem volt,de én a vizsgálatot hibáztattam!Nem mondom,hogy nem attól,de elképzelhető!Lehet más is járt igy!

Hallgassuk meg a többi véleményt is!

Legközelebb több szerencsét kivánok és vigyázz magadra!Valamint gyors felépülést!

2009. júl. 23. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Nem hibáztatom a dokit,csak már mindenre gondoltam.
2009. júl. 23. 17:06
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen megértelek, nagyon sajnállak, feltételezem továbbra is, hogy nem ő hibás, de hidd el egy kérdést megér egy másik orvosnál, hogy megnyugodj, a babád nem volt sajnos olyan erőben, ami elegendő lett volna, így senki sem hibás, ha következő alkalommal teherbe esel, biztos vagyok benne, hogy egészséges, gyönyörű kisbabád lesz :) Nagyon szurkolok neked! Ne szomorkodj, hidd el, mindig minden jóra fordul a végén :) Első voltam :)
2009. júl. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem tartom valószínűnek. Egy egészséges terhesség nem szakad meg egy sima méhszájvizsgálattól. Ott sajnos más gond lehetett. Kívánom, hogy a következő zökkenőmentes legyen!
2009. júl. 23. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Köszi,aranyosak vagytok. Szerencsére van egy 2 éves kislányom,aki mindenért kárpótol!
2009. júl. 23. 19:40
 7/14 anonim ***** válasza:

sajnálom!

Én is 11 hetesen vesztettem el a babót, mindenféle vizsgálat nélkül.

2009. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszolónak: van már szövettani eredményed? Kiderült vmi?
2009. júl. 23. 21:57
 9/14 anonim ***** válasza:

Nem hiszem,hogy attól ment volna el!Mint írták az előttem lévők is,egy egészséges terhesség ettől nem szakadhat meg!Pusztán véletlen egybeesés lehet!

De nem árthat 1-2 vizsgálat,hogy rendben vagy-e?!

Nekem 9 hetesen volt missedem.

Ja és a szövettan nem mutatott semmit ki.Viszont kiderült 1-2 dolog ami okozhatta a bajt!

Minden jót neked!

2009. júl. 23. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló mi az ami okozhatta nálad a bajt? Nagyon sajnálom ,hogy neked is ilyet kellett átélned! Milyen vizsgálatokat javasolsz? Fontosnak tartom én is az OK kiderítését,csak nem tudom merre induljak. Köszi!
2009. júl. 25. 23:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!