Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elvesztettem a kisbabám 11...

Elvesztettem a kisbabám 11 hetesen. Voltam méhszáj vizsgálaton, és másnap történt a vetélés. Lehet, hogy a vizsgálattól?

Figyelt kérdés
2009. júl. 23. 16:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Uccsó vagyok.

Nálam az volt a baj,hogy már 5 hetesen folyt a tejem!Ez van a mai napig is,igaz már nem folyik de van.Ennek már lassan 3 hónapja.

Magasabb volt a tsh-m is,igaz határon belül,de 3 felett.

Szóval ezek okozhatnak vetélést!

Annó mondtam a dokiknak,de csak legyintettek,most meg küldözgetnek mindenhová mert nem jó így!

Ajánlom,hogy nézesd meg a tsh,t4.t3, anti-tpo és prolaktinod.

Ez sima vérvételből kiderül,hogy okés vagy-e hormonálisan!

Sajnálom,hogy te is így jártál!

Minden jót neked!

2009. júl. 26. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:

Köszi Utolsó!

Ha a nőgyógyászom nem kéri ezt a vérvételt,én akkor is kérhetem a házi dokitól? Neked is legjobbakat kívánom!

2009. júl. 26. 22:51
 13/14 anonim ***** válasza:

Megint én.Azt hiszem a nőgyógyász sem kérheti ezeket csak endokrinológus.De én fizettem érte magánvérvételen és így kikerültem az endokrinológust.

A tsh-t és a prolaktint kérheti háziorvos is.

2009. júl. 27. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszi,elmegyek egy ilyen vérvételre. Ha véletlen van ilyen gondom derüljön ki,és akkor legközelebb emiatt már nem kell aggódnom!
2009. júl. 27. 22:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!