Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez nem kezdődő vetélés...

Ugye ez nem kezdődő vetélés jele kicsivel több, mint 5 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel volt halvány pozitív tesztem, a ciklus 38. napján. Nagy boldogság...:-)

Ma viszont reggel olyat láttam a WC papíron, amit nem szerettem volna. Délelőtt még csak a papíron látszódott világosbarna folyás, délutánra már a tisztaságin is látszott, és sötétebb lett a színe. Más is volt így?

Vettem még egy tesztet, egy Clearblue-t a tegnapi MediLab után, ennek sokkal biztosabbnak kell lennie, főleg ennyi idő után. Reggel újabb teszt. Ha továbbra is pozitív a teszt, holnap este irány a nőgyógyász.

Nem görcsölök, sőt, semmit sem érzek.

De addig ugye nem történhet baj?


2009. jan. 12. 18:25
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
MIÉRT VÁRSZ ANNYI IDEIG?????????????????? Én amikor ezt tapasztaltam hajnalban rohantam az ügyeletre!!! Görcsöm nem volt, mégis feküdnöm kellett a 12. hétig és gyógyszert szednem. Ez a 6. héten volt. A doki jól lecseszett, hogy már a pozitív tesztelés napján el kell menni, hogy megnézzék minden rendben van-e... Irány a doki!! Ez nem játék!
2009. jan. 12. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
89%
Lehet kezdődő vetélés, vagy hormonprobléma stb. de biztosat az orvos fog mondani, ha elmész hozzá. Szerintem minél előbb tedd meg, nem ijesztgetés, de nem normális semmiféle barnás vérzés a terhesség alatt!
2009. jan. 12. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem vetélés lett a vége. Én sem görcsöltem, nem véreztem hirtelen. Gyorsan menj dokihoz! Én 8 hetes voltam.. Nagyon drukkolok!!!!!
2009. jan. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Csak annyit hogy hiába tesztelsz holnap ha elhal a magzat akkor is pozitív lesz mert a szervezet hcg termelése még nem áll le. Tehát erre felesleges várni irány az orvos!
2009. jan. 12. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én a 37. napon vagyok, már több mint egy hete poz. lett a tesztem is, tegnap elkezdtem barnázni én is, nagyon megijedtem, elmentem reggel a nőgyógyászatra, mondták, hogy semmi komoly, csak egy kis méhszájseb, amitt vérzek picit. Nem kell semmi terápia, semi gyógyszer. Szerintem te is menj el, és legalább megnyugszol. Ezzel semmiképp ne várj! Kívánom, hogy ne legyen gond!
2009. jan. 12. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat. Tegnap voltam dokinál, még nem látott semmit, valószínű még koraibb, mint 5 hét...

Kaptam Duphastont, azóta javult a helyzet. 10 nap múlva kontroll, és hátha már babát (vagy legalábbis petezsákot) is lát... Izgulok.

2009. jan. 14. 16:41
 7/12 anonim ***** válasza:

Szia! Nem tudom hányadik voltam, én voltam, akinek elment a babája. Nagyon örülök, hogy idejében mentél, tiszta szívből drukkolok, hogy maradjon is a babád. Pihenj sokat, lehetőleg vízszintben, igyál sok folyadékot, MagneB6-ot meg terhesvitamint szedd és ezekkel sokat segítesz a gyógyszer mellé! :)

Remélem legközelebb is jó hírekkel jössz ;)

E.

2009. jan. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló!

Nagyon köszönöm a kedves válaszodat, én is remélem, minden rendben lesz, de azért még megpróbálom magam nem beleélni. Hátha...!

2009. jan. 16. 07:41
 9/12 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló, és mindenki!

Köszönöm a segítséget, sajnos nem segített a gyors dokilátogatás: elment a baba. De legalább tudom, hogy teherbe tudok esni.

2009. jan. 26. 16:46
 10/12 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok. Nagyon sajnálom. El tudom képzelni, mit érezhetsz... De fel a fejjel, gondolj arra, hogy ez a kicsi angyal felkészített téged és a tested egy egészséges baba kihordására.

Mennyi idős volt a terhesség? Kell művi befejezés?

És még egyszer: nem szabad nagyon elkeseredni. Sírd ki sokszor jó erősen magad, az segít és hamarabb talpra állsz..

E.

2009. jan. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!