Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ugye ez nem kezdődő vetélés...

Ugye ez nem kezdődő vetélés jele kicsivel több, mint 5 hetesen?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel volt halvány pozitív tesztem, a ciklus 38. napján. Nagy boldogság...:-)

Ma viszont reggel olyat láttam a WC papíron, amit nem szerettem volna. Délelőtt még csak a papíron látszódott világosbarna folyás, délutánra már a tisztaságin is látszott, és sötétebb lett a színe. Más is volt így?

Vettem még egy tesztet, egy Clearblue-t a tegnapi MediLab után, ennek sokkal biztosabbnak kell lennie, főleg ennyi idő után. Reggel újabb teszt. Ha továbbra is pozitív a teszt, holnap este irány a nőgyógyász.

Nem görcsölök, sőt, semmit sem érzek.

De addig ugye nem történhet baj?


2009. jan. 12. 18:25
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Szia! Én vagyok aki 01.12-én írta, hogy méhszájesebem van. Nekem is elment azóta a babám, hétfőn hazaküldtek, hogy nyugodjak meg, csak egy kis méhszájseb, szerdán meg erősen elkezdtem vérezni és másnap már uh-on nem látszott semmi. Művi befejezést csináltak. Tudom min mész keresztül , én is teljesen ki voltam borulva, minden nap dagdtra sírtam a szemeim, de én is azt mondom, hogy nem adjuk fel, hisz teherbe tudunk esni és fogunk is!!!! Nekem a dokim azt mondta, hogy sajnsos a terhességek 25%-a vetéléssel végződik mindenféle terápia elenére. Egynapra két vetélés és 3 szülés esik, plusz a terheség megszakítások, de ez más téma. Nagyon sokimindenek kell passzolni ahhoz, hogy egy kis élet kialakuljon. Egy nőre 3 terheségből egy vetélés esik, tehát a következőnél jó esélyünk van!!! Nekem még azt mondta, hogy legközelebb a poz. teszt után egyből menjek és Duphastont fog felírni, azt kell szednem. De mi még nem próbálkozunk, most kihagyunk egy kis időt, nem bírok most erre gondolni, félek az újab csalódástól és még ezt érzem,a ddig nem is akarunk. Küldök neked egy kis szöveget, remélem tetszeni fog: " Minden kisbaba egy új lélek születése. A vetélések azért történnek, mert azon lelkeknek már csak ennyi tanulásra volt szükségük, hogy elérjék az örök boldogságot. Ez a szülőknek nagyon fáj, de gondolj arra, hogy ő már jó helyen van és Te adtad meg neki az esélyt , hogy ezt elérje." Ezt egy nagyon kedves ismerősöm küldte, mikor a kórházban voltam. 2 hétl a vetélés után most tudtam először könyek nélkül leírni. Neked is fel a fejjel és kívánom, hogy jöjjön a babi, amikor szeretnétek!
2009. jan. 27. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:

Kedves E., és kedves utolsó Válaszoló!

Mindkettőtöknek nagyon köszönöm aranyos vigasztalásotokat, tényleg nagyon jólesik! Jól vagyok. Mivel a + teszt után egyből el kellett kezdenem szedni a Duphastont, éreztem, hogy valami nincs rendben, így annyira nem is éltem bele magam, de a szívem mélyén reménykedtem, hogy velem is megtörténik a CSODA. De ami késik nem múlik!:-)

És bár furcsán hangzik, de egy kissé meg is vagyok nyugodva, mert már kb. 1 éve próbálkozunk, és most legalább tudom, hogy egészségesek vagyunk, és próbálkozunk tovább! Hála istennek nagyon korai volt a terhesség, semmi művi megszakításra nem volt szükség. Mivel folyamatosan barna folyásom volt, illetve egyszer görcs, szép lassan, (akár a Duphaston mellett is?) ürült ki belőlem, és miután a doki megerősítette, hogy semmit nem lát, valamint a következő reggeli ellenőrző terhességi teszt is negatív lett, abbahagytam a Duphastont, és másnap (most szombaton)meg is jött. És végre a vérzésemnek normális piros színe van, valószínűleg ez a kis extra Duphaston (sárgatesthormon) besegített. Legalábbis laikusként ezt így gondolom, hogy jó jel.

Szóval tényleg, fel a fejjel! Nekünk is lesz babánk!!!

És tényleg igaz, hogy nem szabad rágörcsölni: karácsonykor sikerült, mikor tényleg nem gondoltam rá, csak egymás kedvéért szerettük egymást. A teákat iszom továbbra is, 100% biztos vagyok benne, hogy sokat segítenek.

Még egyszer mindkettőtöknek nagyon-nagyon köszönöm, külön a kis idézetet, és kívánom mindhármunknak, hogy idén karácsonykor az a kis angyalka már velünk ünnepeljen!

2009. jan. 27. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!