Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Többi lent....

Terhes lehetek? Többi lent. Kérlek irjatok!

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátommal. Nem az első alkalom volt! Védekeztünk mindig gumival... azaz csináltuk úgy is h gumi nélkül de nem ment el bennem és az előváladékában elvben nincs sperma mert akkor előző kapcsolataiban már előfordult volna a gyerek...

Múltkor negyedikén jött meg és általában 23 napos a ciklusom tehát 29-30-án kéne megjöjjön... de negyedikéig is eltolodhat mert szokott...

Ideges vagyok kicsit mert anyám is izél miatta és belémülteti a félelmet...

A csipöm körül szokott fájni mielött megjön egy héttel... most azelött fájt h együtt letünk volna szal számitotam arrah lesz de nem lett... dem ost megint fáj a ott és a hasamban is érzem h oylan mintha most jönne meg...

Plusz a fehérfolyásom is elég fura azaz alig van az eddigiekhez képet...

Kérlek irjatok... mormális válaszokat !

És a csipőm kö


2011. aug. 29. 17:05
1 2 3
 21/22 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen az utolsónak... ebben éreztem a kedvességet ami ritka itt de gyarapitod a felmérésem jobbik oldalát is :) Am mot meint éreztem h meg akar jönni... gondolom h az már az lezs :)
2011. aug. 29. 22:21
 22/22 anonim ***** válasza:

Felmérés ide vagy oda, ugyanúgy reagáltál, mint a többi iylen kérdést feltevő "okos" leányzó


Csak azt a kérdést minősítetted kedvesnek, aki azt mondtál, amit hallani akartál.


Ha zat mondjuk, hogy így nem lehetsz terhes, és mégis az leszel mit csinálsz?

Majd mondhatnád, h mi azt mondtuk.-..

Az esetek többségében, nem lesznek a nők így terhesek, de igen előfordulhat , LEHETSZ TERHES. mert ez volt a kérdés, nem az h "mennyi esélye van?"...nem?

talán 2 válasz volt, ami tényleg nem volt kedves.

Mindenki aki válaszolt, hasznos dolgot írt, mégha unja is ezeket a kérdéseket, vette a fáradtságot, és írt neked. Szerintem ezt értékeld, ne a néhány befásult, vagy esetleg bunkó választ..

tudod a baba annak jön össze aki nem akarja általában...de ez csak egy megfigyelés..


amúgy Te sem vagy kedves, hanem kötekedő, kíváncsi lennék milyen válaszokat szoktál írni:)

És ezt csak megállípítottam, és nem bunklóságból írom, csak könnyen leminősít az ember másokat:(


szurkolok, hogy tényleg megjöjjön, és akkor elgyen babád, amikor szeretnéd...

2011. aug. 30. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!