Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Többi lent....

Terhes lehetek? Többi lent. Kérlek irjatok!

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátommal. Nem az első alkalom volt! Védekeztünk mindig gumival... azaz csináltuk úgy is h gumi nélkül de nem ment el bennem és az előváladékában elvben nincs sperma mert akkor előző kapcsolataiban már előfordult volna a gyerek...

Múltkor negyedikén jött meg és általában 23 napos a ciklusom tehát 29-30-án kéne megjöjjön... de negyedikéig is eltolodhat mert szokott...

Ideges vagyok kicsit mert anyám is izél miatta és belémülteti a félelmet...

A csipöm körül szokott fájni mielött megjön egy héttel... most azelött fájt h együtt letünk volna szal számitotam arrah lesz de nem lett... dem ost megint fáj a ott és a hasamban is érzem h oylan mintha most jönne meg...

Plusz a fehérfolyásom is elég fura azaz alig van az eddigiekhez képet...

Kérlek irjatok... mormális válaszokat !

És a csipőm kö


2011. aug. 29. 17:05
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:

" kinyifanthatja a nő védőrendszere"


Milyen védőrendszerre gondolsz??????????????

2011. aug. 29. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:
Hát h a sperma lúgos kémhatású a nőben meg savas kémhatés uralkodik... és én ugy tudom h akkor kiüti egymást a kettő...
2011. aug. 29. 18:19
 13/22 anonim ***** válasza:
latom nagyon nem vagy tisztaba kislany a biologiaval mert igenis lehet elovaladektol teherbe esni en 10 hetes terhes vagyok elovaladekbol :))
2011. aug. 29. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Azért anyira nem vagyok kislány... jó lehet... de arra nagyon kicsi az esély.. kb h minden nap csináld elég sokáig...
2011. aug. 29. 18:29
 15/22 Atroposz ***** válasza:

Atya ,gatya!

Légy szíves ha ennyire tudod, hogy nem lehetsz terhes akkor ne írj ki egy ilyen kérdést.Amúgy így is terhes lehetsz, de nem akarlak meggyőzni,ha nem akarsz teherbe esni védekezz mindig és nem kell félni.Amúgy meg már unalmas,hogy mindig ezt a kérdést látom :lehetek terhes? Ez már unalmas.Csináljatok tesztet és kiderül.De azért szorítok neked!!!!!!!!!!!!!

2011. aug. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 A kérdező kommentje:
Köszi...am meg föleg azért kérdeztem ezt h milyen válaszokat kapok... mert nekem meg abbólvan elegem h olyan fúl hülyeségeket irnak be... vagy...odairják h hülye kérdés meg hülye válaszok h ... hát akkor ne olvasd el öket és kész... és ne irj hozájuk föleg... am felmérést végzek h mennyire kapunk jó válaszokat itt és h mennyire kedvesek az emberek :)
2011. aug. 29. 18:45
 17/22 anonim ***** válasza:

Szia.

Gondolj arra, hogy mi van azokkal akik védekezés mellett estek teherbe. Fogamzásgátló vagy gumi mellet.

Rögtön két példát tudok. Anyám gumi mellett esett teherbe. Anyósom fogamzásgátló mellett. Mindketten tisztességesen használták. és ugye azért szedték, hogy ne legyen gyerek.

Na de összejött. Ha a spermák ennyire erősek és zsiványak is tudnak lenni, akkor miért ne lehetnének annyira fürgék, hogy elő váladékból ne kerüljön a petesejtedhez.

Igaz kevesebb az esélye így a teherbeesésnek, de mégis több mint aki védekezés mellett esett teherbe.

2011. aug. 29. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Van benen valami nem tagadom.. de mondtam h füleg azért irtam ki h ki mit reagál erre a kérdésre.... meg nem hiszem h az lennék hisz amugy is van még időm h megjöjön és már most kezdem néha ugy érezni mintha megjött volna de mégse szal ne mlesz gond tudom... csak mondom felmérést végzek:)
2011. aug. 29. 19:19
 19/22 anonim ***** válasza:
két ismerősöm is így lett terhes...
2011. aug. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem nem vagy terhes!Igen persze vannak extrém esetek, és igen elvben az előváladéktól is teherbe lehet esni, de ennek minimális az esélye! Persze én is azt mondom, h jobb ha védekeztek óvszerrel, de persze abban az esetben sincs 100% garancia! Szóval a lényeg, h ne aggódj, valószínű, h nincs baba!

2011. aug. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!