Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhes lehetek? Többi lent....

Terhes lehetek? Többi lent. Kérlek irjatok!

Figyelt kérdés

Együtt voltunk a barátommal. Nem az első alkalom volt! Védekeztünk mindig gumival... azaz csináltuk úgy is h gumi nélkül de nem ment el bennem és az előváladékában elvben nincs sperma mert akkor előző kapcsolataiban már előfordult volna a gyerek...

Múltkor negyedikén jött meg és általában 23 napos a ciklusom tehát 29-30-án kéne megjöjjön... de negyedikéig is eltolodhat mert szokott...

Ideges vagyok kicsit mert anyám is izél miatta és belémülteti a félelmet...

A csipöm körül szokott fájni mielött megjön egy héttel... most azelött fájt h együtt letünk volna szal számitotam arrah lesz de nem lett... dem ost megint fáj a ott és a hasamban is érzem h oylan mintha most jönne meg...

Plusz a fehérfolyásom is elég fura azaz alig van az eddigiekhez képet...

Kérlek irjatok... mormális válaszokat !

És a csipőm kö


2011. aug. 29. 17:05
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
az előváladéktól is teherbe lehet esni!!
2011. aug. 29. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
100%
Kedvesem! Veszel egy tesztet (dm-en már 400.-ért is kapható)reggeli első vizeletbe belemártod és kb.2 perc alatt meg lesz az eredmény.És nincs felesleges para.
2011. aug. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
simán lehetsz terhes...de ezt te is tudod.
2011. aug. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Tévedsz!!! Az elváladék is tartalmazhat életképes spermiumokat! Olvass csak utána...nem egy nő esett már így teherbe!


"előző kapcsolataiban már előfordult volna a gyerek"


igen, ezt úgy hívják, hogy mázli-és egy jó nagy felelőtlenség!!!!!


Ha nem jön meg tesztelj!

2011. aug. 29. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
De spermának el kel jutnia a célig... azt meg ha nem megy el bennem ami ugye arra szolgál h minnél beljebb juttasa a spermákat akkor elvben ha még egy kevés is került belém akkor mégnagyobb távott kell h megtegyen... plusz nem hiszem h olyan életképesek lennének meg azért a női szervezet védekezik ellene mert szal kinyir jópárat szal...
2011. aug. 29. 17:25
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen okos vagy, akkor miért tőlünk kérdezed, hogy lehetsz-e terhes?
2011. aug. 29. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

Talán azért mert hátha van valaki aki értelmeset mond ahelyet h lehurrogna...

Meg kis megnyugvást is keresek... teszt lesz nem kell aggodni meg még simán megjöhet mert irtam h mikorig jöhet meg simán...

Nem felvágásképpen de elégé tisztában vagyok a dolgokkal nem vagyok kis csitri... tény h ha gumi nélkül csináljuk ugy h csak egy kicsit utána meg gumival folytatjuk van kockázat tudom jól... csak egyszer vagy kétszer fordult elő... tudom h rögtön klet volna ő is én is de akkor csak ugy jött...

De visszatérve szeretnék pl olyanokat is hallani akik már szültek és tudják h pl mikor jönek a rosszullétek meg h a fehérfolyás izélhet e...

Plusz simán lehet az h még nem biztos h beáltt mert 22 éves korig vég rakoncátlankodhat...

2011. aug. 29. 17:37
 8/22 anonim ***** válasza:
De azért nyugtass meg, hogy nem nyíratod ki, ha esetleg mégis... Egyébként meg MINDIG kell gumit használni.
2011. aug. 29. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Az előváladék is tartalmaz életképes spermiumokat, bár jóval kevesebbet, de megfelelő környezetben (pl. hüvely) 2-3 napig is életképesek. A tempojukból veszítenek, az igaz, de 3 nap alatt így is célba érhetnek. Egy teszttel nem veszíthetsz semmit!
2011. aug. 29. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:

Ha a kinyiratás alat az abortuszt érted... hát sajnos muszály... még tanulok a párom is és nem akarunk még... teszt lesz...

Életképesek lehetnek oké.. de olyan kis mennyiségben h azt meg kinyifanthatja a nő védőrendszere xD

De azéert köszönöm a rendes válaszokat...

És bocsi h ilyen helytelenül irok de sietek xD

Ja meg utána fürdésnél ahogy tudtam kimostam magam... szal ami a hüvelyemben maradt annak kb szerintem kappecka xD

2011. aug. 29. 17:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!