Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha nem védekezünk attól...

Ha nem védekezünk attól lehetek terhes? De ha úgy érzi a fiú hogy most élvez el akkor abbahagyja. Irjatok, nagyon félek hogy terhes vagyok.16/L

Figyelt kérdés
tehát ugy vagyunk együtt hogy nem védekezünk és amikor elélvezne akkor már érzi és akkor azonnal befejezi a dolgot tehát kiszáll belölem...ebből lehetnek gondok, nagyon félek tőle... irjatok nekem nagyon fontos 16/L
2009. aug. 24. 19:43
1 2
 1/15 anonim válasza:
94%
Így jön létre a nemkívánt terhesség.Lehetsz terhes.Aki nem védekezik az féljen is.
2009. aug. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
94%

ezt hívják megszakításos közösülésnek. Az előváladékban is lehetnek spermiumok amik ha épp peteérésed van ( hónap közepe általában ) akkor bezony megtermékenyítik aptédet és terhes leszel.

És 16 évesen minek szexelsz még?

és 16 évesen ha már szexelsz,mert érettnek érzed magad, miért nem védekezel?

És ha érettnek érzed magad, és azthitted senki nem fogja ezt a szemedre vetni, ha itt megkérdezed, akkor miért félsz?

2009. aug. 24. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk ne félj hanem húzzatok gumit. ilyen egyszerű. igen simán lehetsz terhes, azoknak akik így védekeznek, egyharmaduk teherbe esik egy év alatt.
2009. aug. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
65%
Miért nem használtatok gumit?Mostmár ne "nagyonfélj" hanem vállald a hülyeséged következményeit, tanulj a szüleid hibájából.
2009. aug. 24. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim válasza:
91%

16 évesen több eszed is lehetne! lehetsz terhes, ha arra nem gondolsz, hogy védekezni kéne, akkor félj is! 14 vagyok, és teljesen tisztában vagyok minden biológiai és egyéb dologgal, hogy tudjam, mit kell és mit nem, pedig felvilágosítást sem kaptam szüleimtől!

Amint tudsz menj el egy gyógyszertárba és vegyél egy gyorstesztet! Erre mondanám: Eső után köpönyeg! Szex előtt is simán gondolhattál volna rá!

Egyébként szűz vagyok, mielőtt beszólnál!

2009. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
81%
Mielőtt ágyba bújsz valakivel olvass már el pár felvilágosító könyvet!
2009. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
36%
Igen és ABBAN a népcsoportban pottyantják a gyerekeket és a putriban nevelik fel őket. Gondolom a kérdező nem ezt tekinti etalonnak :) meg remélem te sem :) Jó hülye hasonlat volt.
2009. aug. 24. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
38%
Lehet hogy anya vagy. Hát nem felemelő érzés?
2009. aug. 24. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
67%
Ne bántsátok már, segítséget kért és azt is vár. Kedves kérdező! Nos az előváladék, amely minden közösülés során jelen van ritkán tartalmazhat spermiumokat, ez nem törvényszerű, és az sem, hogy életképesek, nameg hogy egyáltalán megtermékenyítsenek. Szóval azért annyira magas esély nincs. Nézd, ha szereted a párodat és nem riadsz meg a hormonális szerektől, akkor én tablettát ajánlok, de ha úgy érzed korai még, akkor vannak hormonmentes fogamzásgátlók is. Nem gyakori és abszolút nem valószínű a teherbeesés, de sajnos előfordulhat, ha van lehetőségetek, akkor védekezzetek. Tesztet pedig csak akkor vegyél, ha késik a vérzésed. Akkor se ijedj meg ha pozitív, biztos vagyok benne, hogy van olyan, aki segít. Nincs olyan ember aki ne követne el hibákat, de nyugodj meg, meg fog jönni :)
2009. aug. 24. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__teherb..


"Mi óvszereztünk a pasimmal, mert nem szedhetek sajnos tabit.

Tavaly februárban egy welnesshétvége alkalmával kifogytunk a municióból és egymásnak estünk a medence parton.

Ilyenkor jön az épphogy csak betette, és nem ment belém. Ami egyébként igy igaz, ugyhogy én nem idegeltem magam ezen (ugyan mennyi az esély előváladéktól?!) és láss csodát.. nem jött meg. Ja menstruáció utáni 2. nap volt ráadásul. :)

5 hetesen jöttem rá hogy terhes vagyok, először azt hittem ez valami rossz vicc.


Innentől a sztori hosszu, de mocskos, lényeg a lényeg van egy kislányom aki egy éves lesz novemberben, apa nélkül.


Ugyhogy lehet, ez nem 'urban legend', nem mondom hogy bánom hogy igy alakult, de tény... védekezni KELL . Mert a megszakitás orosz rulett.


27/L"

2009. aug. 25. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!