Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogy bírjátok ezeket az...

Hogy bírjátok ezeket az idegörlő időszakokat? Peteérés, nemvárt.

Figyelt kérdés

18.-án jött meg az utolsó mensim, azóta nem szedek gyógyszert sem, a hét végén várható a peteérésem, pontosabban augusztus 1.-jére, de már most az augusztus 15.-ét várom (nemvárt időpontja).

Hogy lehet ezt kibírni? Minden nap a babán jár az agyam, nem görcsölök rá, csak már alig várom...


2011. júl. 27. 12:33
 1/7 anonim ***** válasza:
44%

Szerintem meg éppen hogy rágörcsölsz - nem kellene ilyennekel foglalkoznod, egyszerüen csak mormálisan élni továbbra is, amikor kedvetek van, akkor szexelni és kész.

Ahhot, hoyg valaki terhes legyen, nem kell "tudományosan megtervezni", hanem egyszerüen elengedni magad, és nem védekezni. (Éppen ezért jön sokkal könnyebbn össze ott, ahol nem akarnak feltétlen gyereket.)

2011. júl. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Üdv a klubban :) Én szombatra nem várom, de nagyon nehezen bírom ki, hogy ne teszteljek... tudom, hogy úgysincs még értelme, nem mutatná ki. Idegőrlő tud lenni ez a várakozás, mi is nagyon szeretnénk már babát... tudom, könnyebb mondani mint megtenni, de türelem, türelem, türelem... nekem is nagyon nehéz, próbálom magam lefoglalni munkával, netezéssel, stb. Sok sikert!
2011. júl. 27. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ugyan így vagyok kedves kérdező!! Teljesen ugyan ez, mindig ugyan ez megy hónapról hónapra...kivárni amíg kiderülhet hogy van e...és én is nagyon várom, ez lesz a negyedik próbálkozásos hónap, és nekem is mindenki ezt mondja, hogy mert rágörcsölök!! Dehogy görcsölök, csak várom.. :)

Bár most van néhány fura tünetem, amiből azt remélem 7.-én nem jön meg :) Sok sikert Neked is...és türelmet...ami nem olyan könnyű

2011. júl. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Minden nap ezen jár az agyam, de olyan szinten nem görcsölök rá, hogy hőmérőzés, teák, ovu tesztek stb... Nem esem kétségbe ha úgy jön össze az este, hogy nem szeretkezünk, bár ez ritka, mert általában 31 napból 29-en tutti szeretkezünk.

Meg utána olvastam a dolgoknak, mert mielött nekiálltunk a babaprojektnek, nem igazán volt fogalmam arról, hogy miként is működik pontosan a szervezetem.

2011. júl. 27. 13:07
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen, sok türelmet kívánok én is nektek! :)
2011. júl. 27. 13:07
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én hasonlóképpen "nem görcsöltem rá" a dologra, ami szépen ki is készítette a párom, mert utólag bevallotta, hogy neki a töke televolt a mindennapos "kötelező" szexszel:) Ő spontán akart szeretni, nem is jött össze az első és a második hónapban a baba, majd mikor én is "meguntam" a folytonos nézegetést meg tesztelést, és végre kötöttségektől mentesen tudtuk ismét szeretkezni, akkor azonnal sikerült, most vagyok a 9. hétben és eddig minden rendben van, remélem így is marad.

Szóval take it easy és meglátod, máris sokcsíkos tesztjeid lesznek.

2011. júl. 27. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 picur014 ***** válasza:

1 cipőben járunk kérdező!Én vasárnapra nem várom!Tesztelni felesleges még! Persze engem is zavar h sikerülhetett e vagy nem!Meg többször átfut az agyamon h de jó lenne!De "annyira" nem görcsölök rá! Átérzem a helyzeted de muszáj várni!

üdv!

2011. júl. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!