Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kőbányán tudtok ajánlani...

Kőbányán tudtok ajánlani orvost aki végez abortuszt?

Figyelt kérdés
Nem volt még abortuszom, nem részletezném hogy mért lesz, eldöntöttem, hogy így lesz a legjobb, szóval kérem ne most törjön senki pálcát felettem, hanem konkrét segítséget kérnék. Véleményeket és tapasztalatokat. Előre is köszönöm!
2011. júl. 21. 15:33
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
5%

Kedves utsó!


Végre valaki aki igenis gondolkodik!:)

100%-ig osztom amit írtál!

Kérdező!A szívedre hallgass!!!!!!

2011. júl. 29. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
69%

Kedves tegnapi 12.22-es válaszoló!

Hát ha már így írtad, akkor igen: Szemétségnek tartom, ha valaki a nyomorra, éhezésre, nélkülözésre szül gyereket.

Pláne akkor, ha a már meglévő gyerek kárára vállalná az újabb gyermeket a "szívére hallgatva". És, ha a szíve azt mondja, hogy ne akarjon kiszúrni a már megszületett gyerekével? Elvégre Neki is vannak jogai!

2011. júl. 30. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
25%

Akkor mire hallgatott mikor összehozták a babát?Akkor nem gondolt arra hogy nincs miből felnevelni?Egyébként ez hülyeség,megfelelő utánajárással,igen is meg van az a pénz ami szükséges!Nem a luxushoz,de elég!Sokan nőttünk fel különösebb extrák nélkül,még sem nyomorban!Egy felnőtt nő és egy felnőtt férfi felelőtlensége miatt vesszen egy csöpp élet????????????!!!!!!!


Már arra is gondoltam hogy lehet már meg is ölte a babóját......megvetem!

2011. júl. 30. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
21%
Tegnap 11. 38: Akkor szemétség, ha rossz helyzetben nem védekezik, vagy esetleg még direkt tervez egy gyereket felelőtlenül. De itt arról van szó, hogy már élő, és létező embert kinyírjon-e. Az pedig semmiképp nem helyes, ahogy a másik gyerekét sem ölné meg, ha akármi történne is hirtelen. A másik, hogy az sem biztos, hogy ha a pasija otthagyja, mint ahogy én a helyében otthagynám, akkor egy gyerekkel egyedül könnyebb, mint két gyerekkel ketten.
2011. júl. 31. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
0%

"És én fogom egy életen át viselni a bűntudatot miatta"


/Kérdező kommentje./


A kérdés miért. Nyilván azért, mert kérdező is érzi, hogy EMBERRŐL, személyről van szó, nem szövetcsomóról, amiből csak lehet majd ember. Ha csak szövetcsomó lenne, nem okozna bűntudatot. Kérdező! Tudod Te nagyon jól a szíved mélyén, hogy nem helyes, hallgass a szívedre nagyon szépen kérlek!

2011. júl. 31. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
Azt hiszem pontot teszek a vita végére, az az igazi probléma hogy a legtöbb válaszoló azt hiszi hogy azzal el tud érni valamit, hogy linkeket küld és negatív véleményt formál, akár még meg is aláz. Ez engem nem tud meghatni, mert én kegyetlen vagyok ugye, mint mondtátok. Hülyeségekre végképp nem vagyok kíváncsi, hogy újszülött csecsemőt megölni miután elvitte a házunkat az ár...stb.. Amúgy felelősség teljes ember voltam, mert jártam nőgyógyászhoz, magánrendelőbe, nem kevés pénzért, szedtem gyógyszert is. Amúgy a legkönnyebb vádaskodni és bántani a másikat. Szerintem mindannyian követünk el hibákat. És normális érzésű embert igenis megvisel ha ilyen történik vele. Nem kell belemagyarázni hogy az nem csak szövetcsomó hanem élet...stb. Nem tudom hogy vagytok vele, de ha én itt elolvasok egy kérdést, akkor próbálok úgy válaszolni hogy hasznos legyen a kérdezőnek, nem pedig még ráteszek egy lapáttal és még külön le is hurrogom. És ti beszéltek emberségről. A negatív válaszadókból ugyanúgy hiányzik a humánusság mint amennyire erőltetik a hülyeségüket. Már elnézést. Amúgy ha hasonló helyzetben lesztek, bár kívánom hogy nem, akkor remélem lesz annyi erőtök hogy a semmire gyereket szüljetek. Azoknak akik normálisan válaszoltak, vagy kicsit is próbáltak megérteni és segítettek, azoknak köszönök mindent. Üdv.
2011. júl. 31. 17:49
 37/38 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező!


Először is senki nem akar Téged bántani, én legalábbis biztosan nem. Valószínűleg tényleg nehéz a helyzeted, ezt mindenki elhiszi Neked,és érti, csak a kérdés az, hogy ez feljogosít-e arra, hogy elvegyél egy ártatlan emberi életet, aki igenis egy emberi élet, és ezt érzed Te is. Én nem gondolom, hogy Te alalpvetően egy szemét alak lennél, csak éppen félsz a kihívástól, nehézségtől, és úgy gondolod, hogy a könnyebb út a megoldás, miközben a lelked legmélyén érzed, hogy nem, csak ezt elnyomod magadban. Az újszülöttes példa lehet, hogy durván hangzik, de szerintem érted, hogy mi a lényege. Nem magyarázok bele semmit, szerintem ez tök logikus. Ha nem lenne élet, akkor legfeljebb testileg viselne meg, de lelkileg nem jobban, mint egy orrmandulaműtét, de mégis megviseli a nőket, és sokan még évek múlva is szenvednek miatta. Én erre egész egyszerűen nem tudok más magyarázatot, mint hogy a lelkük mélyén igenis azt érzik, hogy az egy emberi élet. Igen, az emberség az emberi élet tiszteleténél kezdődik. A másik, hogy Te mondtad, hogy a párod szeretné. Egész egyszerűen Vele szemben is égbekiáltó bűnt követsz el, ha megteszed. És Te magad mondtad, hogy még az is benne van a pakliban, hogy otthagy. És az is lehet, hogy nem most hagy ott, csak épp marad egy jó kis tüske a kapcsolatotokban, ami nem hiányzik, és később hagy ott. És biztos hogy könnyebb lesz egyedül, egy gyerekkel(Akár csak anyagi értlemben is!!!), mint párban, két gyerekkel, egy normális négy fős családban? Meg persze az is lehet, hogy egyáltalán nem hagy ott, csak épp a tüske ott marad, ami mérgezi a kapcsolatotokat, és lehet, hogy anyagilag jobb lesz, meg mindent meg tudsz majd venni az egy szem gyerekednek,k de ettől még nem biztos, hogy boldogabb leszel, sőt szerintem nem. Lesz egy hatalmas hiányérzeted, és sokkal kevésbé leszel, boldog, harmonikus, kiegyensúlyozott ember. És szerintem a nagyobbik gyermeked is inkább a kistesót választaná, mint hogy menő cucokkban járasd. Mellesleg erről Őt is megkérdezhetnéd, nem tudom, mennyi idős, esetleg ha még kicsi, akkor úgy, hogy nem mondod meg Neki, hogy már terhes vagy. "Amúgy ha hasonló helyzetben lesztek," Az egyik kommentelő, már VOLT hasonló helyzetben, 08:13 az első oldalon. Ő is pont így volt Vele, mint Te, és már most visszacsinálná, váltottunk is egyébként pár szót privátban. Ő is úgy gondolta, hogy ez a legjobb megoldás. Aztán rájött, hogy nem. És most szenved szegény lelkileg. És nem, nem vagy továbbra sem szemét. Te egy értékes ember vagy, és pont ezért vagy sokkal többre méltó, mint hogy ilyet tegyél! Bíznod kéne magadban! Higgy benne, hogy meg fogod tudni oldani a nehézségeket! Mert meg fogod tudni oldani, mert Te nagyon ügyes vagy, és légyszi állj így hozzá! És még nem késő meggondolnod magad! Tanulj 08:13 hibájából! Te egy nagyszerű nő vagy, aki egy boldog, négyfős családra méltó, nem arra, hogy ilyen szörnyűséget tegyen, mikor kétségbe van esve egy kicsit. És ne csak a közvetlen közeljövőre gondolj! Gondolj arra a sok élményre, amit évtizedek alatt kaphatsz a gyermekedtől, arra a sok közösen eltöltött élményre, amit mindkét gyerekeddel, és a pároddal tölthettek el NÉGYESBEN! Légy bátor! Gondold át még egyszer! Még akár az utolsó pillanatban is meggondolhatod magad, akár még ott a kórházban is! Még akkor sem lesz késő!


Minden jót Neked!

2011. júl. 31. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Már régen tetted ki a kérdést,Kedves kérdező,de érdekelne,hogy végül mi lett veletek?Csak most olvastam a kérdésed.
2012. máj. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!