Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kőbányán tudtok ajánlani...

Kőbányán tudtok ajánlani orvost aki végez abortuszt?

Figyelt kérdés
Nem volt még abortuszom, nem részletezném hogy mért lesz, eldöntöttem, hogy így lesz a legjobb, szóval kérem ne most törjön senki pálcát felettem, hanem konkrét segítséget kérnék. Véleményeket és tapasztalatokat. Előre is köszönöm!
2011. júl. 21. 15:33
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

"nem részletezném hogy mért lesz, eldöntöttem, hogy így lesz a legjobb"


"Akkor nagyon erős voltam,ELHATÁROZTAM,H EZ ÍGY LESZ A LEGJOBB. Majd

mikor kitoltak,már eltört a mécses,felfogtam,h mi történt. Azt a napot

életem végig bánni fogom, és soha nem felejtem el,h mit tettem. Már

3éve volt,de még mindig sokat gondolok rá,sajnos hiába..."


/komment egy másik kérdésnél, nagybetű tőlem/

2011. júl. 27. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
25%
"...Felháborító hogy sokan inkább elmennek abortuszra, minthogy megszüljék és nevelőszülőkhöz adják!! Rettentő kegyetlenség!! Az a magzat érez!! Ez bizonyított!! Neki is joga van az élethez! Egy ÉLŐ LÉNY hiába nem születetett még meg! És VÉDEKEZNI KELL! Ha kell dupla módszerrel!! És nem kell szexelni 12 évesen! Akinek van bátorság a szexhez, legyen a szüléshez is!! Meg a pasik se hygaják ott a barátnőjüket ha terhes lesz!! TISZTELET a kivételnek, de sajnos kevés ilyen ember van! Más anyák könyörögnek a gyerekért, pár ember meg csak úgy eldobja a saját vére életét?? És utána siránkozik hogy nem lehet gyereke?? Meg is érdemli!! Felháborító dolog! Egy magzatot nem lehet megölni!!! "
2011. júl. 27. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket, nem akartam magamról információkat kiadni, mert nem láttam értelmét. Nem 12 éves vagyok, nem részegen estem teherbe egy éjszaka valami pasival..Felnőtt ember vagyok, van már egy saját gyerekem. Akit mikor megtudta a párom hogy terhes vagyok, magamra hagyott a terhességgel és minden más egyébbel mert ő fiatal még..akkor 22 éves voltam és felnőttem, és eszembe sem jutott az abortusz, pedig nem akartam gyereket. Most úgy állok anyagilag hogy nem akarom a kicsit kitenni annak hogy esetleg elvegyék tőlem, vagy két gyerekkel menjek a híd alá. Van párom, pont most kezdtük el a saját kis életünket, lakásberuházás, új munkahely, most fejezem be az iskolát,(nem az általánost)bölcsi, stb. És volt jópár álmatlan éjszakánk nekünk is. A párom megtartaná, én nem. Mivel kettőnk közül hozzám kerül a két gyerek, ha szétmennénk. Én meg ezt nem vagyok hajlandó bevállalni. Lehet hogy gyáva vagyok, de a környezetemben rengeteg ember él úgy hogy normális családi körülményei vannak, mégis titokban min. 1 abortusza már volt. Nem vagyok se abortusz párti, se ellenes, se feminista.Mindenkinek igenis meg van a saját élete, és a joga hozzá hogy eldöntse hogy élje. És ahogy arra sem vagyok képes hogy adott körülmények között megtartsam a gyereket, arra se hogy örökbe adjam. Tudom önző dolog. Köszönöm a megértő és segítő válaszokat, és azokat is akik máshogy gondolkoznak a témával kapcsolatban.Amúgy tényleg tanácsot kértem, nem lebeszélést.ÜDv!
2011. júl. 27. 21:56
 24/38 anonim ***** válasza:
21%
Igen, gyáva vagy, ha megteszed, ez a legjobb kifejezés rá. És miért mennétek szét?
2011. júl. 27. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
26%
Van párod, és egy alapvetően normális életed. És az, hogy ő azt szeretné, hogy maradjon a pici, az azt jelenti, hogy szeret Téged, és nem akar elhagyni. Ezt becsüld meg, mint azt a mellékelt ábra is mutatja, sok pasi sajnos nem ilyen. Viszont már megbocsáss, de az vele szemben is szemétség, hogy ki akarod nyírni az ő gyerekét, aki pontosan annyira az ő gyereke, mint a tied. Én a pasid helyében kerek perec megmondanám: "Drágám, én nagyon szeretlek Téged, de ha kinyírod a picit, én többé nem ismerlek. Ha akarsz, élhetünk boldogan négyesben, még ha nehéz is lesz, de ha gyáván megfutamodsz, akkor hagyj békén. Gondold meg." Ezt így egy az egyben a szemedbe mondanám a pasid helyében... De ha ezt így nem is mondja, szerintem akkor se tesz túl jót a kapcsolatotoknak, ha elveteted a tiltakozása ellenére. Ja, és ne csinálj úgy légyszi, mintha még a gyerek érdekében akarnád tenni, mert van rá valamennyi kockázat, hogy nem úgy alakulnak a dolgok, és akkor már jobb esélyt sem adni Neki. Különben is én biztos vagyok benne, hogy Te a lelked mélyén nem vagy egy kegyetlen dög, miért lennél, biztos, hogy egy normális, érző nő vagy, csak épp félsz a nehézségektől, a kihívástól. Légy bátor, ezt tudom mondani. Ne tegyél ilyen szörnyűséget, még meggondolhatod. Nagyon meg fogod bánni. Látod, itt is írta valamelyik kommentelő, hogy egy ete volt abortusza, és már megbánta...
2011. júl. 27. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Benne van a pakliban hogy elhagynak érte,az ő döntése és még meg is érteném. Csak nem tudom mit nem lehet érteni azon hogy anyagilag nem tudok finanszírozni még egy gyereket, se a párommal se egyedül. Itt két lehetőség van.1. Megtartom és a szívemre hallgatok. 2. Az eszemre és nem tartom meg. Én az utóbbit választottam. És igenis tudom jól hogy kegyetlen dolog. De az is kegyetlen dolog hogy amikor bemegy az ember az önkormányzatba és két éven keresztül igényel lakást, amit még fizetne is és nem kapja meg mert a "kisebbségi" fuxal a nyakában és mercivel az önkormányzat előtt parkol, 8 segélyre szült pulyával a háta mögött, (akiket mellesleg lesz..nak magasról)annak meg az ölébe hullik. Plusz szégyenkezve felveszem a segélyt mert kell a bölcsihez és fél napot állok sorba a fekete sereg mögött és kb 3/4ére nem vagyok jogosult arra amire ezek..és utána nem beszélve arról hogy gyerekkel nem könnyű elhelyezkedni se, és nem fogok 200-300 ezreket keresni, hanem éppen annyit hogy fentartsam az albérletet, eltartsam a gyereket és még a sulit is finanszírozzam, akkor már más megoldás nincsen. Mert egy csecsemőnek is vannak szükségletei,ami nem két forint. (pl rotavirus elleni szuszpenzió 16.000 x 2) amit mindenki ki tud rázni a zsebéből természetesen. Szóval jobban már had ne részletezzem hogy én nem segélyre és nem arra akarok gyereket szülni hogy ne tudjak neki mindent megadni.A szívem így is úgyis meg fog szakadni.
2011. júl. 27. 22:49
 27/38 anonim ***** válasza:
73%
Ha ez számít valamit, én megértelek, megértem a döntésedet, és megértem azt is, hogy nincs más választásod. Bárki, bármit ír neked, vagy gondol rólad, én bátornak tartalak, épp azért, mert az élet nem játék. Őszintén kívánom, hogy a sors kárpótoljon majd azért, amire most rákényszerített. Hidd el, így lesz...:-))
2011. júl. 28. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
35%
Tehát most Te kajak azt akarod bebizonyítani, hogy a gyerek iránti szeretetből készülsz megtenni? Kinek akarod ezt bebizonyítani? Nekünk, vagy magadnak? Annyira bírom ezt a "nem tudnék neki mindent megadni" indokot. Miért, ha nem tudsz Neki mindent megadni, akkor már jobb megölni? Ennyi erővel csak a nagyon tehetős emberek vállaljanak gyereket, és azt sem lhet tudni, hogy később milyen lesz a helyzet. Nem tudhatod, hogy 10 év múlva jobb, vagy rosszabb lesz, a gyerek viszont Veled is leglább 20 évig lesz, de az Ő élete remélhetőleg a 22. században fog befejeződni. Miért akarsz elvenni Tőle elvenni egy egész életet, azért mert 2011-ben úgy érzed, hogy nehéz a helyzeted? És nyilván a mostani gyerekedet sem ölnéd meg, ha hirtlen nagyon rosszra fordulna a helyzet... Ami a támogatásokat ileti, annak igenis utána kell járni, és amit lehet, azt elhozni,nem csak a cigány ember jellemzője, hogy ott ügyeskedik, ahol tud, én sem vagyok cigány, mégse lyukasztok a BKV-.:), nehogy már ezen múljon egy emberi élet. Rotavírus, hagyjál már, ha nincs pénz beoltatni rotavírus ellen, akkor meg kell ölni, ugye? Szerintem itt a többségünk nagyon jól elvolt rotavírusoltás nélkül anno. És igenis még ha szerény körülmények között, de szerető családban nőne is fel, az is sokkal jobb, mint megölni. Szépen kérlek, hogy ne tedd ezt a szörnyűséget, mert ez igenis égbekiáltó bűn, mind a gyermek, mind a pasid ellen, aki még ha nem is hagyna ott, akkor is, hiányzik egy ilyen tüske egy kapcsolatba? Meg aztán abban sem vagyok én biztos, hogy egyedül egy gyerekkel könnyebb lesz, mint két gyerekkel párban, akár csak anyagilag is, de hogy sokkal boldogabb lennél utóbbi esetben, abban biztos vagyok.
2011. júl. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
73%

Kedves Utolsó Válaszoló, hidd el, hogy szörnyű érzés, amikor a gyerekednek nem tudod megadni azt, amire szüksége és igénye lenne, sőt, amihez joga lenne ... Nem tudom, Te milyen körülmények között élsz, de elhiheted, hogy ez így van.

Kedves Kérdező, becsüllek azért, amiért képes vagy az eszeddel irányítani a döntésedet.

Kívánom, hogy mihamarabb átvészeld ezt az időszakot!

2011. júl. 28. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
21%
Hát ez csúcs... Először is annak a gyereknek először az ÉLEThez van joga. És nem, nem élek én sem luxuskörülmények között, de még ha sza.r körülmények között élnék is, jobb lenn, mintha nem élnék. Az élet érték. Hajléktalanokat ölni sem jócselekedet, és ha hirtelen elviszi az ár a házat a szülés után sem szokás megölni az újszülöttet. És nem lehet tudni, hogy milyen élete lesz. Persze tüntesd csak fel a gyávaságot bátorságként. A végén még eljutunk oda, hogy még akkor lenne szemét, ha megtartaná. Kérdező! Légyszi arra a hangra hallgass, ami a szíved legmélyéről jön, mert az a helyes! Térden állva könyörgök Neked!
2011. júl. 29. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!