Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kőbányán tudtok ajánlani...

Kőbányán tudtok ajánlani orvost aki végez abortuszt?

Figyelt kérdés
Nem volt még abortuszom, nem részletezném hogy mért lesz, eldöntöttem, hogy így lesz a legjobb, szóval kérem ne most törjön senki pálcát felettem, hanem konkrét segítséget kérnék. Véleményeket és tapasztalatokat. Előre is köszönöm!
2011. júl. 21. 15:33
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ez ma már rutinműtét. Bemész, adnak időpontot, elbeszélgetnek veled. Bemész megint, megcsinálják, hazamész.
2011. júl. 24. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
2011. júl. 25. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
40%
Nekem az a véleményem, hogy ne tedd meg. Sokan megbánják... Most nincs több időm, de majd még írok. nyugodtan le lehet pontozni kedves abortuszpártiak, teszek rá magasról, nagy ívben.
2011. júl. 25. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
47%
En is abortuszon volam most egy hete, de sszornyu volt, nem a fizikai fajdalomrol beszelek hanem az ami maradt utanna, buntudat, sebek... Kerlek gondold at mit akarsz tenni, megbantam s en mar nem tudom visszaforditani...
2011. júl. 25. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
70%

Kedves válaszolók! A kérdező nem a véleményeteket, hanem a tanácsotokat kérte egy konkrét dologban.

Kérdező, a szülész- nőgyógyász orvosok zöme végez abortuszt (is), mivel ez épp úgy hozzátartozik a szakmájához, mint a sebészéhez a vakbélműtét.

Ha abortuszra akarsz jelentkezni, mindenképpen el kell menned a lakóhelyed szerinti nőgyógyászati szakrendelésre, mert a terhesség megszakíttatásának van egy hivatalos "menetrendje". A vizsgálatnál kell elmondanod, hogy nem kívánod megtartani a gyereket. Pontosan el fogják mondani, hogy mikor, a teendőd.

2011. júl. 25. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
61%

SZia!

Ha elmész az Egészségházba a Nőgyógyászatra, bármelyik orvos segíteni fog, maximum átirányít valamelyik kollégájához. El fogja mondani, mi a teendő!

(Én sem vagyok abortuszpárti, de biztos vagyok benne, hogy sokszor ez az egyetlen megoldás sajnos ...)

2011. júl. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat, mint a kiírásban is volt nem abban kértem segítséget hogy dönteni tudjak, mert mint mondtam a döntés már meg van. Mindenkinek meg lehet a véleménye természetesen. Az én életem, az én döntésem. Akinek nem tetszik, azzal nem tudok mit csinálni sajnos, nem is igazán érdekel. Fel vagyok készülve hogy rossz lesz lelkileg. És én fogom egy életen át viselni a bűntudatot miatta, de most ez tűnik a legjobb döntésnek.
2011. júl. 25. 22:31
 8/38 anonim ***** válasza:
2011. júl. 26. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
21%

Ott a pont előző! Kérdező ne csak a videót nézd meg, hanem rögtön az első kommentet is!


"Szívem szakad meg! Mert én is átestem egy abortuszon 2 éve, de azóta nincs nap, hogy ne sírnék! ÉS AZÓTA SAJNOS NEM LEHET GYEREKEM! Nem telik el úgy egy nap, hogy ne hibáztatnám magam! Belehalok a fájdalomba! És ezek a képek...Összetörtem lelkileg!"


Még nem késő, hogy meggondold magad! Nem tudom miért akarsz ilyet tenni, de bármiért akarod is, ez szörnyűség, és épp elég baj, hogy törvényes.

2011. júl. 26. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
21%
És nem, nem és nem, nem a "Te életed, a te döntésed.", meg a "Te tested.", még ha a Spronz Júlia féle feministák szerint igen, akkor sem. Nem elsősorban magadról döntesz, hanem egy másik ember életét veszed el önkényesen, és a baba nem része a testednek.
2011. júl. 26. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!