Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lombikosok! Hogy is van a menete?

Lombikosok! Hogy is van a menete?

Figyelt kérdés

Augusztusban kezdjük a lombikot. Elmondanátok, hogy is van ez? Már minden kivizsgáláson túl vagyunk, és kezdjük a stimulációt. Ha jól gondolom így hívják.

Mennyi idő amíg eljutunk a beültetéshez?


2011. júl. 13. 08:24
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

Íjjj, 250 ezer? te jó ég! Én is olyan 100 körül gondoltam. Remélem, hogy sikerülni fog az első, mert ha nem, menni kell bankot robbantani:))))

És ha beültetik, akkor mit lehet utána csinálni hogy megmaradjon? Én úgy terveztem, hogy veszek ki 5 nap szabit.

2011. júl. 15. 22:15
 12/18 sumergo ***** válasza:
Én sokat pihentem az utolsó beültetés után, pontosabban már a petesejtek leszívása után sem mentem dolgozni. Egészen a beágyazódás napja utánig sokat pihentem. Beültetéskor nekünk mondták, h kb. mikor várható a beágyazódás, és ahhoz adtam még 1 napot. A korábbi beültetések után nem pihentem, mondván más sem fekszik naphosszat, mégis terhes lesz. Nem tudom, h a pihenés segített-e, de szerencsére összejött. Na meg babaváró tearendszerrel vágtunk neki az utolsó lombikkal. Teáztunk, pihentem, más szurit is kaptam utolsó alkalommal, nem tudom melyik segítette a babásodást!:-)
2011. júl. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 sumergo ***** válasza:
lombiknak :-)
2011. júl. 16. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Milyen teát ittál?
2011. júl. 16. 16:35
 15/18 sumergo ***** válasza:

[link]


babaváró tearendszer


Nem kevés idő, mire végig értek rajta, kb. 4 hónap, de már az első lépése is segíthet a babásodásban. Van akinek nem segít, van akinek igen. Nem drága, így szerintem érdemes kipróbálni.

2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Engem az orvosom 2 hét fekvésre ítélt... Csak egyet pihentem, a második héten már pörögtem.
2011. júl. 16. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

És sikerült a baba??

Megnéztem a teát, egész jól hangzik. Annyira nem drága, megpróbálom. Veszteni valóm nincs. Köszönöm szépen a tippet:)

2011. júl. 16. 23:08
 18/18 2000.... válasza:

Sziasztok!


Azt szeretném kérdezni, hogy a lombik program VESZÉLYEIRŐL tájékoztatják-e a leendő szülőket, mely veszélyek a


sok-sok hormon következtében károsítják/megbetegítik az anya és a kis baba egészségét?! Igen a kis baba egészségét is...olyan súlyos következmények melyet a babánál/anyánál már csak a baba

születését követően vesznek észre???

febr. 24. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!