Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6-án kellene haviznom 16...

6-án kellene haviznom 16 és22-én voltunk eggyütt a férjemmel. Pár napja szédölgök szurkál a hasam és nagyon kivánom a savanyu ételeket. Van esélyem, hogy baba van a dologban?

Figyelt kérdés
2009. márc. 31. 13:38
 1/10 anonim ***** válasza:
még korai, max beágyazódás lehet
2009. márc. 31. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
6-odikára nem várom én se de az internet szerint ha 28-30 naposak a ciklusaid akkor 19-23-ig kellett akciózni!Ezek szerint beleestél te is én is mert én is úgyanígy érzem magam 3 napja éjfél felé úhy megkivántam a savanyút hogy kimentem a konyhába és megettem egy fél zacskó csalamádét!!!Veled nincs úgy hogy megkivánsz valamit és amikor meg beleharapsz már nem esik jól?Én pénteken tesztelek egyet előbb nem merek mert félek a - eredménytől de neked drukkolok és lécci teis nekem:):):)):)
2009. márc. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de igen.Tegnap nagyon megkivántam a pizzáscsigát vettem egyet és kb a felénél tartottam ki kellett dobnom mert annyira rosszul lettem tőle.
2009. márc. 31. 13:52
 4/10 anonim ***** válasza:
Hú,de irigyellek titeket!Gratulálok,jó egészséget!
2009. márc. 31. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
még sajnos semmi sem biztos.De én nagyon reménykedem.:)
2009. márc. 31. 13:56
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok én élek halok a tükör tojásért.Tegnap reggelire azt csináltam az életeimnek és amikor beleharaptam tiszta undor fogott el és majdnem visszajött!!!Hát jó lenne ha babásak lennénk!
2009. márc. 31. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Végre találtam olyanokat, akiknek 6-án kell, hogy elmaradjon. A párommal 21-22-23-án voltunk együtt, szerintem jókor. Lassan egy hete fáj a derekam, a hasam alja, álmos vagyok, hányingerem van, szédülök, illetve 25-26-án volt egy kis pecsételő vérzésem, amit elég biztatónak tartok. Azóta vannak ilyen tüneteim, amióta számításaim szerint beágyazódott. És, aminek még nagyon örültem a hétvégén, hogy gólyák érkeztek a városba, és éppen a mi házunk felett keringtek. Ez nem lehet véletlen, ez jó ómen!!! :)))

Ma teszteltem, mert nem bírtam tovább, persze korán, - lett. Olyan nehéz várakoznom, de úgy érzem, hogy már ketten vagyunk! Nektek is ezt kívánom, és remélem, hogy a tüneteink kismanót jelentenek a pocakunkban!!!

Sok sikert, jó egészséget! Írjátok meg légyszi, hogy kivel mi történt! Melinda

2009. márc. 31. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én állandóan hagymát meg fokhagymát ennék, minél sósabban. :-))) tegnap voltam 7 nappal az ovu után, szurkált a hasam. Remélem, végre végre összejön :-). Szorítok minden sorstársnak!
2009. márc. 31. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia Melinda, sziasztok Csajok! Én 2-3-ra nem várom és jelenleg semmi extrát nem érzek... Ami furcsa ebben a hónapban, talán Melinda te írtad, én is a pé után egy héten át szurkálgatásokat éreztem a hasam alján, ami eddig ilyen intenzíven nem fordult elő. Talán jó jel lesz:) Ez a gólyás sztori nagyon édes, remélem szerencsét hoz nekünk! Egyébként én 2 hónapig mint az őrült lestem a hőmet, figyeltem a jeleket, párat ahogy kell, be is képzeltem:(( Így most eldöntöttem, nem görcsölök rá a témára, így hőmet is csak egyszer, a 15. napon néztem meg, felment, így volt peteérésem:) Ti mióta próbálkoztok? Mi január óta.
2009. márc. 31. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Sziasztok! Nekünk ez az első hónap, hogy próbálkozunk, de minden nap egy örökkévalóságnak tűnik! Van még egy dolog, amire felfigyeltem: valamiért boldog vagyok, csak úgy, és ezt mások is megjegyezték, mintha kicseréltek volna. Ehhez az is hozzátartozik, hogy az elmúlt közel 8 hónap nagyon kemény volt: pánikbetegség, nyugtató, pszichoterápia, alvászavar, sírás, megfordult a fejemben az is, hogy véget vetek ennek, de amióta próbálkozunk mindez eltűnt!!!! Egy pici gondolata húzott ki mindebből, és most egy kicsit félek, hogy visszakerülök, ha mégsem vagyok terhes! :((

Tegnap nagyon fájt a hasam, majdnem elájultam, majd le szakadt a derekam, félek, de BÍZOM IS!!!! Szorítok Mindenkinek! Melinda

2009. ápr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!