Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeptember 22-ére (nem) várom...

Szeptember 22-ére (nem) várom a menzimet. A peteérésem után a 6. - 7. naptól krémes folyásom van. Néha szédölgök, pocsék a közérzetem, és folyton aludnák. Lehet ez a baba jele?

Figyelt kérdés
2008. szept. 16. 15:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is kb 21-22-re nem várom. nekem is pocsék a hangulatom, hol bőgnék, hol nem. :( A cicjeim fájnak, de azok ilyenkor amúgy is szoktak. a hasamat is érzerm.Én nem merek még semmire sem gondolni, majd csak ha már késik
2008. szept. 16. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
A te folyásod milyen?
2008. szept. 16. 15:37
 3/11 anonim ***** válasza:
Lényegében semmilyen. az ovumat gyönyörűen éreztem 5-én. :) aztán az ovus nyákom úgy elmúlt 8-9-e környékén. azóta van némi folyásom, de elenyésző.
2008. szept. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Korai lenne még ez a tünet halmaz...
2008. szept. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Ez nem baba kicsim ez a front,olyan szánalmasak ezek a kérdések.Hidegfront van.
2008. szept. 16. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

utolsó válaszolónak mért lennének szánalmasak a kérdések?!

tudtommal azért van ez az oldal hogy itt bárki bármit és bátran kérdezzen lecseszések nélkül!!!!!!!!!!!!!

ha neked nem tetszik nem kell idejönni..okoska!!!!És szerintem TE vagy a SZÁNALMAS!!!!!!!!!

2008. szept. 16. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
"Te vagy szánalmas"komolyan mondom mint az ötéves gyerekek,a rossz kedvnek mi köze van a terhességhez?Nem értem én ezt sehogysem.Egyébként tényleg front van.
2008. szept. 16. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

szerintem nem vagyok én szánalmas veled ellentétbe de mindegy!és igenis lehet lehangoltság,rosszkedv a terhesség egyik jele!neked nem tudom van e gyereke vagy voltál e terhes?

ha nem akkor ne szolj olyanba bele amit nem éltél még át!!!!!

2008. szept. 16. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
0%
Voltam terhes nem is egyszer,egyébként mit pattogsz itt nem is rollad van szó.
2008. szept. 17. 06:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Lányok! Azt hiszem a kérdező nem a Ti civakodásotokra kíváncsi!!!!!
2008. szept. 17. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!