Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 9-ére nem várom, úgy 4-5...

9-ére nem várom, úgy 4-5 napja szurkált a hasam. Lehet baba?

Figyelt kérdés
Fel vagyok puffadva és a melleim is fájnak, úgy érzem mindjárt meg fog jönni, betettem egy tisztaságit, és olyan barnás rózsaszínes, lehet terhesség? Vagy mensi? (mensi előtt soha nem feszült a mellem) ja és a bimbók is érzékenyek. Remélem baba
2011. júl. 7. 15:44
 1/4 A kérdező kommentje:
Ja és hirtelen szédülések meg hányingerek törnek rám
2011. júl. 7. 15:45
 2/4 anonim ***** válasza:

Akár lehet baba is, de még nagyon bizonytalan. Ha bátor tesztelő vagy, akkor holnap reggel csinálj egyet.

Nálam nemvárt előtt 3 nappal halványan ott volt a 2. csík.

2011. júl. 7. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem mensi lesz!:(
2011. júl. 7. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nekem is gyanús hogy mensi, amilyen szerencsém van, nem merek tesztelni még majd ha nem jön meg, talán majd hétfőn rászánom magam (biztos ami biztos), sok negatív teszten vagyok túl
2011. júl. 7. 16:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!