Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3-4 napon keresztül szurkált...

3-4 napon keresztül szurkált a bal oldali petefészkem, és már nem szurkál vasárnap kéne elvileg megjönnie, lehet baba is?

Figyelt kérdés
2008. jún. 6. 09:17
 1/2 anonim ***** válasza:
remélem ha babás vagy nem a petefészkedet érezted, mert a doki azt mondta, ha a petefészkem feszülne, akkor nem jó helyen történt a beágyazódás. Inkább remélem a méhed teteje szúrkált akkor jóllehet egy baba is ott.
2008. jún. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
:-) Ma is nagyon összegyűltek a hasonló problémások. Nekem a 21-22-23. napokon fájt a hasam, majd ez tegnapra minimalizálódott, ma meg csak érzem, hogy ott van. Azt mondják okozhatja a fájdalmat a beágyazódás, meg pszichésen is fájhat, főleg ha valaki ki is számolja, hogy mikor van a beágyazódás. Szerintem nekem pszichés alapon lehetett, mert minden olyan mint szokott, kivéve tán annyi, hogy 23. naptól van a mensi előtti folyás, most meg a 24. napon vagyok és nem jelentkezett.
2008. jún. 6. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!