Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tegnap egész nap szúrkált és...

Tegnap egész nap szúrkált és kicsit fájt bal oldalon a hasam alja, talán a petefészkem volt szerintem. Mi lehet ez? Lehet baba első jele?

Figyelt kérdés

Nem éreztem még ilyet soha és meg is lepődtem. Mi lehetett ez? Talán baba vagy esetleg peteérésnek a jele? Kérlek segítseted dűlőrejutni! Nem akarom magam hiú ábrándokba ringatni.

Köszönöm mindenkinek a segítséget!


2009. jan. 20. 07:51
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ a ciklusod hanyadik napján jársz. Mikor fog nem megjönni?
2009. jan. 20. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem is a balfelem szúrkált néhány hónapja! Most 22 hetes kismama vagyok! Amikor ezt észrevettem már 3,5-4 hetes lehettem! De csak 5 hetesen derült ki hogy kismama vagyok! :)


És a mai napig ott bal oldalt szeret gubbasztani az én kis drágám! :))


Boldog babavárást! (mert remélem akarod a babókát!!!)

2009. jan. 20. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

ma vagyok a 14. napon és febr. 4.-re nem várom!!!

Bízom benne hogy babó lesz! :))

2009. jan. 20. 07:54
 4/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm és viszont kívánom de csak bízom benne hogy baba van a dolog mögött :))
2009. jan. 20. 07:55
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha február 4-re nem várod, akkor inkább peteérésed lesz, mint baba. Bocsi ha ezzel most elkeserítelek. Folyásod van esetleg? Mert most vagy a ciklusod közepe táján, tehát szerintem peteérés lesz, van. Most kell gyakorolni. Az első válaszoló vagyok.
2009. jan. 20. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
semmi gond nem keseredtem el, én is inkább erre gondoltam mint amire te. csak bízom hogy a sok próbálkozásnak lesz eredménye :)))
2009. jan. 20. 08:00
 7/12 A kérdező kommentje:
Folyásom is csak kevés van ( ez lemaradt az előbb)
2009. jan. 20. 08:01
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Egyszer biztosan. Tudom mindenki én is minél hamarabb szeretnénk azt az egyszert. De mikor már babásak vagyunk, akkor is még annyi veszély fenyeget sajnos. Az előbb olvastam az elhalt baba hozzászólásait. Nagyon szomorú. Én is holnapra nem várom, s bízom benne, hogy baba. Bár nekem nem sok tünetem van, meg sajna tegnap este volt egy kis rózsaszínes folyásom, de ma még semmi, szerencsére, hátha megúszom és megtapad a babám. Remélem, sajna már csak ez marad nekünk nőknek, a remény. Neked is fel a fejjel, most legyetek együtt sokat, és hátha két hét múlva már ott lesz a baba. Sok sikert neked!
2009. jan. 20. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
köszi a biztatást és neked is kitartást kívánok és mihamarabbi babázást! :))
2009. jan. 20. 08:07
 10/12 anonim válasza:
sziasztok nekem tegnap volt ijen érzésem mivel abba hagytam a menopur injekciot mert sajna nem reagáltam rá 2 hete hagytam abba és azota még nem jött meg 29 edikére vártam a menszim de nem jött meg és ugy bele szurodott a bal oldali petefészkembe és a medence tájára hogy csak na nagyon fájt és 3 napja szédülök és barn afolyásom van terhes lehetek?
2011. aug. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!