Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Korai 23-24 évesen babát...

Korai 23-24 évesen babát vállalni?

Figyelt kérdés
Egy oviban dolgozom és kicsit meghökkentő,hogy a kiscsoportos szülök szinte mind tul van a 30on.Nincs köztük fiatalabb.
2009. márc. 26. 21:48
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
Én is 23 éves vagyok,és a 32.hétben.Ha te szeretnéd,és nem érzrd korainak akkor nem korai. Egyébként a dokim azt mondta hogy biológiailag az első babához a 23.ik év az ideális!
2009. márc. 26. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
anyu engem 23 évesen szült.. sztem teljesen normális ilyen életkorban szülni... :)és biztos, h nem fiatalabbak?? lehet h csak idősebnek tönnek...
2009. márc. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
én 21évessen szültem a fiamat meg,most 3éves és szeretnénk most egy hugicát is neki!nagyon boldogok vagyunk és megadunk mindent neki!a párommal amink van mindent eggyütes erövel értünk el.ha érzed rá magad hogy anyuka légy akkor mindent bele mert akkor jó anyuka leszel!szerintem nem az számít,hogy ki hány éves hanen hogy milyen érett a gondolkozása!ja és a férjemmel eggyidösek vagyunk!!!!
2009. márc. 26. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
ja és a fiam tervezett baba volt!és ö a mi életünk!
2009. márc. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Én 21 évesen szültem az első babámat, aztán 24 és 27 évesen a két középsőt. Most a picit 37 évesen. Minden kornak megvan a maga varázsa. Amikor a nagy gyerekeim születtek még fiatal voltam és nagyon jó volt fiatal anyukának lenni :)) Egyáltalán nem bántam meg, hogy akkor vállaltam babát. Most meg a picihez egészen máshogy viszonyulok, mint huszonévesen a nagyokhoz. Sajnos manapság egyre később vállalnak a nők gyereket. Először nagyon sokan az egzisztenciát akarják megteremteni és csak utána jöhet a baba. Emiatt is van sajnos mostanában egyre kevesebb gyerek és közülük is nagyon sok egyke. Persze ebbe sokszor az anyagi körülmények is bele játszanak, de az is, hogy 30 éves kor körül jön az első baba. Egy fiatal anyuka talán még nem görcsöl annyit a gyerek gondozása körül, egy "idősebb" már érzi, hogy lehet, hogy ez lesz az egyetlen és kicsit "túlfélti" Legalábbis én a saját környezetemben ezt látom... szintén egy (volt) óvónő
2009. márc. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
87%
nálunk mostderült ki hogy baba van 20 leszek áprilisban.és tervezett baba!szerintem nem korai!pont jó idöben vagy!
2009. márc. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
24 évesen terveztük a babót, 24 évesen maradtam vele terhes, igaz ő 25 éves koromban született. De szerintem egyáltalán nem korai!
2009. márc. 27. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 nini24 ***** válasza:
100%
23 vagyok, és most tervezzük. :) Szóval 24 leszek, mire megszülöm. Max. 25 :) Sztem jó korban vagy:)
2009. márc. 27. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is akkor szültem, most 10 éves a fiam. Nem bántam meg sőt....!
2009. márc. 27. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ha úgy érzed, hogy megtaláltad azt az embert, akinek érdemes gyereket szülni, akkor szerintem nincs mire várni. Ha oviban dolgozol, akkor sokkal több "babás" inger ér, ez teljesen normális! Én 28 vagyok, és nagyon örülnék, ha már lenne egy 3-4 éves gyerekem, de elég sokáig jártam suliba, és az "igazit" is csak 26 évesen találtam meg.
2009. márc. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!