Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 45 évesen gyereket vállalni...

45 évesen gyereket vállalni lehetséges? Kihez kéne fordulni segítségért?

Figyelt kérdés
Legjobb haverom 39 éves, és most nősül, leendő felesége 45 éves, de 28nak ha kinéz (komolyan!) Mindkettőjüknek ez az első házassága. Nem voltak valami szerencsések a párkapcsolatok terén. Babáról is gondolkodnak, bevállalhatnák-e, de nem tudják hová kéne fordulni, hol kaphatnának segítséget. Elvileg egészségesek, nade ebben a korban (szerintem) nem érnek rá simán próbálkozni hosszú hónapokig, hisz nagyon számít az idő! Mit lehetne tenni? (személyes véleményem az, hogy én is belevágnék a csaj helyébe, hisz jobb később mint soha, hátha sikerül:)
2008. okt. 17. 22:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A lényeg, hogy nem kell húzni az időt, mert az tényleg véges, hanem elmenni egy nődokihoz, és ő majd fogja tudni, mi a teendő. Alapvizsgálatokat (ultrahang, vérvételből hormonvizsgálat) a sima nődoki is el tud végezni, aztán az alapján megmondja, hogy mi a teendő, kell-e tovább menni meddőségi központba vagy sem.

Engem anyukám 46 éves korában szült. És mindezt 24 éve vállalta be, amikor nem volt többféle Down-kór szűrés, és társai...

Lehetetlen nincs! :-)

Ha nekem így alakult volna az életem, én is bevállalnám, még akkor is, ha természetes úton nem lehet, mert mondjuk olyan rosszak az eredményeim, és/vagy a páromé (is).

Remélem, tudtam segíteni!

2008. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
mindenképp igen. bár nagyobb a kockázat,de mindig van kockázat ezt vállalni kell. főlegha még nincs baba. megéri mertgyerek nélkül megöregedni nemjo.
2008. okt. 17. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

sok sikert nekik ,szurkolok h hamar összejöjjön!!és naon sok boldogságot a házasságukhoz!

keresenek fel egy jó nőgógyászt,aki meddőséggel is foglalkozikk,esetleg genetikus is,és mindent bele!

nem irtad melyik városban élnek,hátha javasolni is tudnánk dokikat.

2008. okt. 18. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Veszprém megye és Győr jöhetne szóba mint közeli helyek. Tapolca vagy a győri Kaáli? Mivel gyorsíthatják a folyamatot ha minden oké? inszeminációval?Bocs, ha hülyeséget írik, de nem értek hozzá, azt gondolom, hogy ha minden rendben nem fognak beültetést javasolni...
2008. okt. 18. 10:45
 5/6 anonim ***** válasza:

A Taplocait dícsérik, meg az ingyenes is!

De ha minden OK, akkor nem hiszem, hogy gyorsítanak, "csak" emiatt, pl. inszemmel... Vagy csak kemény pénzért, nem tb által finanszírozva, de az meg megfizethetetlen...

2008. okt. 18. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lett gyerekük végül? 5# válaszolo a tapolcai intézetről, én is sok jot halottam
2022. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!