Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 36 évesen nem túl késő babát...

36 évesen nem túl késő babát vállalni?

Figyelt kérdés
1 éve próbálkozunk. Egészségesek vagyunk mind a ketten. Kezdek megőrülni, már azt sem tudom hogy akarom -e vagy nem. Minden hónapban a remény éltet, h most biztos h sikerült, majd ha megjön a mensim, elhatázozom h nem akarok gyereket, haragszom az egész világra...
2009. márc. 19. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:
80%
Dehogy késő. Próbálkozhattok még jó sokáig, de ne götcsölj rajta, mert az nem használ.
2009. márc. 19. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%

Szia! Dehogyis késő!!! 3 hete szültem meg a kislányunkat, januárban voltam 40 éves! :)

Csodálatos dolog ennyi idősen babázni! Ne add fel, előbb-utóbb sikerülni fog. Drukkolok Nektek!

2009. márc. 19. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
58%
Én ugyan még "csak" 34 vagyok, de most próbálkozunk az első babával. Nem nagyon akar jönni, de nem adom fel! Egyszer lesz!!! Nem vagy elkésve!
2009. márc. 19. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
39%
Egy gyermek vállalása sohasem késő!Csak ne akard nagyon-nagyon,mert akkor nehezen jön össze!Sok sikert!:)!
2009. márc. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
82%

Én 7 évig próbálkoztam és 33 évesen lettem anya..

Nem szabad feladni!

2009. márc. 19. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
66%
Nem késő!!!Sőt most ez a trendi.Én 42 voltam mikor a kisfiam megszületett.De ez már tényleg az utolsó pillanat volt.A lényeg:ne akard görcsösen.Én az elsőt 38 évesen vártam,de nem sikerült,mert elvetéltem 9 hetesen.Utána még egy évig NAGYON akartam,de nem jött össze.Akkor azt mondtam,kész én már úgy sem akarok 40 felett szülni.És erre megfogant a kisfiunk,aki szép,okos,ahogy lennie kell.Csak a kórház ültette el bennem a sok kételyt,hogy 35 felett már kockázatos stb.Hinni kell és jelentkezik a baba.
2009. márc. 19. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, én is így gondolom általában, csak most nehéz napokat élek meg:(
2009. márc. 19. 16:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!