Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Melyik orvost választanátok?

Melyik orvost választanátok?

Figyelt kérdés
magánorvost vagy az sztk-ást én azt mondom hogy fölösleges pénzkidobás a magán orvos de párom szerint az jobb ti hol szültetek tapasztalatok?!ti menyit fizetettek az sztk-s orvosnak?
2011. jún. 18. 11:14
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Szerintem jó,hogy választott orvosod van.Nekem is van akinek van magánrendelése,de én a kórházba járok.Nagyon sokat hányok(többet reggel és este)ezért a kórházba hív,mert este lenne csak rendelése.Ha valami gondom vagy kérdésem van csak felhívom és megmondja,hogy menjek-e be hozzá.Az elsőt is nála szültem és nem mondta meg,hogy mennyi egy szülés nála.Annyit adtam amennyit tudtam.Sok anyuka azt mondja,hogy inkább szülésznőt választ!
2011. jún. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Sajnos én nem fogadtam dokit, a szülésnél akartam csak fizetni, ha úgy éreztem volna megérdemli. Mivel nem volt tömören a válaszom: le se szartak. Amikor megszültem ill. vetéltem 22 hetesen bunkók voltak legalábbis akik bent volta a szülésnél ha azt mondhatom, hogy bennt, mert mire megszültem akkorra értek oda. Amikor bekerültem akkor is bunkók voltak, szülés után meg 2x láttam őket, azóta sem és nem is szeretném.

Nővéremnek ugyanitt nem volt fogadott, mert nem volt rá pénze ,meg rossz tapasztalata volt a fogadott orvossal is (folyoson szült szülésznővel és ápolóval, mert a fogadott nem ért be) itt ahol én voltam meg tök rendes volt vele a doki.

Sajnos embere válogatja. Ki kell fogni egy jó dokit, és hozzá járni. Ha meg megérdemli fizetni kell. Ez a magyar egészségügy :(

2011. jún. 19. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Meg ez az ügyeletesnél szülés is olyan,hogy ha olyan szül nála éppen, aki hozzá járt, a büdös életben nem fog veled annyit foglalkozni!

A dokimnál a váróban múltkor mondta egy lány,hogy ő nála szült nemrég és aznap éjjel még 8-an szültek rajta kívül és csak a dokink volt ügyeletes és a lány volt az egyetlen, aki magán úton is hozzájárt. Mondta,hogy vele töltötte az ideje 80%-át a doki és amikor minden rendben volt, akkor ment át a többi nőhöz.

2011. jún. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!